آیفون, 12, 12 نرم افزار و 12 Pro Max dummies نشان داده شده در ویدئو مقایسه با اپل

یک ویدیو جدید ارسال شده توسط خرده فروش سرگرمی های تلفن همراه است که بدست دست خود را بر روی چند آیفون 12 dummies. کتاب در سوال نمی منعکس کننده نهایی فرم آینده اپل به ویژه ماژول دوربین, اما آنها به ما ارائه یک نگاه به نحوه جدید اپل مقایسه کنید در اندازه با مدل های قبلی است.

عمده تغییر از آی فون 12 صف است لبه پهن که در اطراف محیط از تمام مدل های. این باعث می شود آنها را آسان تر به نگه دارید و آنها را در خط با طراحی آخرین iPad Pro که در حال حاضر ویژگی های پهن لبه.

در حجم سفارش اپل نشان داده شده در این ویدئو به iPhone 12 (5.4 اینچ) iPhone 12 Pro (6.1 اینچ) و آیفون 12 Pro Max (6.7 اینچ). توجه داشته باشید که ماژول دوربین در این گوشی نیست و انعکاسی از محصول نهایی. یکی نیست نشان داده شده است که آی فون 12 حداکثر (غیر حرفه ای) اما پس از آن به همان اندازه 6.1 اینچ, آی فون, 12 نرم افزار که تنها تفاوت واقعی این دو دوربین می رود در غیر طرفدار اپل. توجه داشته باشید که در آیفون 12 مدل نرم افزار ممکن است کشتی با یک چهارم LiDAR دوربین.

آیفون 12 (5.4) است که در مقایسه با هر دو آی فون SE (2016 و 2020) مدل و این 5.4 اینچ اندازه خواهد شد و بسیاری از کاربران آیفون که نمی خواهید به آی فون. رد پای این گوشی می افتد در وسط کوچکتر 2016 آیفون SE و جدید تر iPhone SE منتشر شد این سال است. چشم انداز داشتن یک آیفون با ناهنجاری چیزی است که بسیاری از کاربران سیستم عامل iOS شده اند در انتظار.

اگر چه شایعات نشان می دهد که اپل را تبدیل به USB-C بنادر در این سال (که من هنوز هم باور نمی خواهد تا کنون اتفاق می افتد) این کتاب پورت ابعاد تحکیم هر چند که اپل ادامه خواهد داد به استفاده از پورت رعد و برق.

ما انتظار داریم که اپل اعلام آی فون جدید 12 صف مدتی این سپتامبر آن را به عنوان عادی انجام می شود برای چند سال گذشته. تنها تفاوت در این سال وجود دارد این است که هیچ رویداد فیزیکی رود با توجه به COVID-19.

منبع

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net