iOS 14 به آمار همه اپل که در حال حاضر در حال اجرا در iOS 13

ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که اپل WWDC بازدید وب سایت در اواخر این ماه (در این سال آن را فقط آنلای

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 خرداد 1399

ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که اپل WWDC بازدید وب سایت در اواخر این ماه (در این سال آن را فقط آنلاین) اما نصب شواهدی وجود دارد که آینده iOS 14 را پشتیبانی هر دستگاه در حال حاضر در حال اجرا در iOS 13.

تصدیق کننده آمد به این نتیجه گیری بر اساس سرنخ های موجود در توسعه اولیه کد از سیستم عامل iOS 14 به عنوان به خوبی به عنوان ناشناس منبع قابل اعتماد. در اینجا لیستی از تمام دستگاه رهبری برای آینده نسخه های iOS:

این قابل توجه است که آیفون 6s از اواخر 2015 است که هنوز هم عمده به روز رسانی. همان می رود برای کمی جوانتر آیفون SE که به تازگی جانشین مدتها در انتظار. این پایان راه برای هر دو گوشی اما آنها نمی بینم iOS 15.

آیفون 7 و 7 به علاوه در شکل بهتر و می توانید انتظار برای دریافت به روز رسانی برای دو سال آینده با توجه به منبع (به iOS 16).

نگه داشتن در ذهن که در WWDC (22 ژوئن) به نسخه بتا از سیستم عامل جدید پایدار به روز رسانی خواهد شد به احتمال زیاد از کنار آی فون 12.

چه خواهد شد از ویژگی های جدید در iOS 14? وجود دارد صحبت از یک لیست گزینه برای صفحه اصلی (با سیری-طراحی هوشمند پیشنهادات) و احتمالا حتی ویدجت صفحه اصلی. "کلیپ" یکی دیگر از ویژگی های اجازه می دهد برنامه ها برای اجرا بدون نصب و راه اندازی (شبیه به اندروید مسنجر نرم افزار) اما همچنین نشان جزئی UI از یک برنامه در داخل دیگری (شبیه به اندروید را برش).

منبع (در زبان عبری)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب