iOS 14 بتا کاربران گزارش دیدن 4K گزینه در نرم افزار YouTube

های متعدد کاربران آیفون در حال اجرا برای اولین بار توسعه دهنده بتا از iOS 14 گزارش داد که آنها در حال حاضر خود را از دیدن ویدئو های یوتیوب با وضوح رفتن تمام راه را تا به 2160ص یا 4K.

یوتیوب رزولوشن محدود شده است و برای همه iOS و iPadOS دستگاه با توجه به کدک سازگاری موضوع است. یوتیوب کد آن ویدئوها در دو کدک AVC1 (ثانیه.264) و یا خود گوگل VP9. در حالی که VP9 کد گذاری ویدئوها در دسترس هستند در تمام قطعنامه ها و نرخ فریم گزینه AVC1 کد گذاری ویدئوها در دسترس هستند فقط به 1080p60 قطعنامه.

اپل قبلا حاضر به حمایت گوگل کدک VP9 در تمام دستگاه های خود را به همین دلیل است که همه از اپل دستگاه های از جمله سافاری در مک و اپل تلویزیون ها تنها محدود به رزولوشن 1080p در یوتیوب. در مک شما می توانید دور زدن این با استفاده از یک مرورگر دیگر مانند کروم یا فایرفاکس اما این یک گزینه نیست در iOS iPadOS و tvOS دستگاه.

با توجه به تصاویر ارسال شده توسط کاربران که در حال دیدن 2160ص گزینه در خود اپل این دستگاه در حال حاضر رمز گشایی از کدک VP9 فقط خوب تمام راه را تا به 2160ص در 60fps با HDR. ما 100% مطمئن و در عین حال اگر اپل است رمز گشایی این کدک بر روی GPU سطح و یا در نرم افزار بر روی CPU است.

iOS 14 beta users report seeing 4K option in the YouTube app

اپل به تازگی رسما اعلام کرد که 4K, HDR, پشتیبانی از آمدن به یوتیوب در اپل تلویزیون 4K در آینده عمده tvOS به روز رسانی آزاد در کنار iOS 14. این شرکت ساخته شده بدون ادعا در مورد حمایت از قطعنامه های بالاتر فراهم شده توسط کدک VP9 در آن دستگاه های تلفن همراه و یا حتی مک که برای ماده.

به نظر می رسد با توسعه بتا اپل شاید تست آب. یا آن را می تواند چیزی است که گوگل با تجربه است. اما با هیچ اعلام رسمی از اپل هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویژگی خواهد شد در نهایت در نسخه نهایی iOS 14 این سقوط. نیز وجود دارد که در آن موضوع تنها یک انتخاب مدل های آی فون به نظر می رسد که دریافت این ویژگی به ویژه کسانی که با صفحه نمایش OLED. و از آنچه که ما را دیده اند تا کنون هیچ یک از کاربران اپل را بدست این ویژگی.

iOS 14 beta users report seeing 4K option in the YouTube app

در صورتی که شما تعجب که چرا یکی حتی می خواهم 2160ص گزینه در دستگاه های تلفن همراه, پاسخ نهفته است در پشتیبانی می کند. یوتیوب کد رزولوشن های مختلف گزینه های با سطوح مختلف فشرده سازی. فیلم زیر p 1440 (تا 1080p را به 144p) بسیار سخت تر نسبت فشرده سازی ویدئوها از جمله و مهمتر از p 1440. حتی اگر شما تنها یک صفحه نمایش 1080p, تماشای یوتیوب در p 1440 یا 2160ص شبکه عظیم بهبود در میزان ارسال بیت و کیفیت تصویر به عنوان یک نتیجه. حرکت واضح تر است و به طور قابل توجهی کمتر ماکرو مسدود کردن و artifacting.

علاوه بر این AVC1 ویدئوها نیز فشرده متفاوت از VP9. VP9 است کارآمد تر codec پس از آن داده های بیشتر برای همان نرخ بیت به همین دلیل است که VP9 نسخه از همان ویدیو یوتیوب در همان وضوح به نظر می رسد بهتر از AVC1 تصویری اگر شما یک صفحه نمایش خوب و می دانم آنچه شما دنبال آن هستید.

دستگاه های آندروید تا به حال VP9 رمز گشایی توانایی در حالی که در حال حاضر تقریبا تمام دستگاه های آندروید در بازار در حال حاضر با بهره مندی از یوتیوب برتر رمزگذاری در همه قطعنامه. اما اگر این تغییر را می رود از طریق به نسخه نهایی iOS 14 و سپس حتی کاربران iOS برای دسترسی به همان ویدئو با کیفیت بالا به کاربران آندروید. امیدوارم اپل مدیریت می کند تا به این در و همچنین آن را قادر می سازد بر روی iPad و مک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de