Instagram را cofounders ساخته شده است یک وب سایت برای ردیابی دولت توسط دولت گسترش COVID-19

با استفاده از داده ها از Covid پیگیری پروژه cofounders از Instagram ایجاد یک وب سایت برای ردیابی دولت توسط دول

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 فروردین 1399

با استفاده از داده ها از Covid پیگیری پروژه cofounders از Instagram ایجاد یک وب سایت برای ردیابی دولت توسط دولت گسترش COVID-19 در آمریکا خبری بلومبرگ گزارش داد.

وب سایت RT.زندگی می کنند با استفاده از آمار شناخته شده در اپیدمیولوژی به عنوان موثر تولید مثل شماره. این آهنگ متوسط تعداد افرادی که از گرفتن ویروس از یک فرد آلوده.

"ما در حال تلاش برای گرفتن آنچه که یک موضوع پیچیده و آن را جوش پایین به یک عدد ساده است که هر کسی می تواند نظر خود را از صفحه اصلی" سابق Instagram مدیر عامل Kevin Systrom گفته بلومبرگ.

این Covid پیگیری پروژه RT.زنده می شود و داده های آن است که همه داوطلب طرح است که جمع آوری داده های مورد اعتماد از منابع شناخته شده مانند مقامات بهداشت عمومی و گزارش های دولت توسط دولت جزئیات در مورد تعداد COVID-19 آزمون داده می شود که آیا آنها مثبت یا منفی تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و تعداد مرگ و میر.

Systrom گفته بلومبرگ هدف با RT.زنده بود برای کمک به مردم درک بهتری از آنچه که گسترش ویروس به نظر می رسد مانند در سطح محلی است.

او و همکار Instagram مؤسسین Mike Krieger چپ این شرکت در سال 2018 شش سال پس از آن بود به دست آورد Facebook. نه یکی در زمینه بهداشت و اپیدمیولوژی با توجه به بلومبرگ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن