Infographic جزئیات Samsung Galaxy برابر 2 ویژگی های خود و رقبای رئیس

ETNews منتشر کرده است یک دادهنمایی که نشان می دهد طراحی سامسونگ Galaxy برابر 2 و همچنین به نظر می رسد در برخی از رقابت های آینده.

جدید برابر خواهد شد که صفحه نمایش بزرگتر هر دو در داخل و خارج. داخلی صفحه نمایش را به رشد 7.7″ (از 7.3″) و بنا به گزارش ها اتخاذ 120 هرتز سرعت رفرش از S20 گوشی و همچنین S Pen stylus توجه داشته باشید سری. قلم پشتیبانی خاصی نیست اما شایعات از مشکلات فنی بریدن دیروز.

علاوه بر اینکه بزرگتر داخلی صفحه نمایش استفاده خواهد کرد فوق العاده نازک شیشه ای (با نام مستعار UTG) که از همان تامین کنندگان به عنوان شیشه ای برای Z تلنگر. بر اساس شماتیک گسترده ای درجه یک اصلی, برابر, ممکن است راه را برای بیشتر از یک پانچ سوراخ راه حل (هر چند هنوز کاملا گسترده).

خارجی صفحه نمایش تنظیم شده است به رشد و همچنین از اندک 4.6″ اصلی به 6.23″ – که می شود نزدیک به اصلی (تنها) نمایش می دهد در غیر تاشو همراه, هر چند آن را بسیار بلند نسبت ابعاد یک بار دیگر. هنوز هم آن را کهکشان را برابر 2 خیلی بیشتر قابل استفاده در زمانی که بسته است. این صفحه نمایش خواهد شد به طور منظم نوع شیشه و باید 60 هرتز سرعت رفرش.

Samsung Galaxy Fold 2 infographic

Samsung Galaxy برابر 2 infographic

نیمه پایین infographic پیش بینی ها نشان می دهد که در آن foldable بازار است. در سمت چپ تعداد واحد فروخته شده (در میلیون). همکاران گزارش شده است که سامسونگ است که با هدف ساخت 300,000 واحد یک ماه با انتظار به فروش 3 میلیون دستگاه در سال (به طوری که اکثریت از 5 میلیون دلار مجموع فروش گوشی های تاشو است که تحلیلگران پیش بینی برای این سال).

در سمت راست هستند و پیش بینی آنچه در این رقابت ها انجام خواهد شد. Huawei Mate X 2 برابر خواهد شد به داخل و نیز بسته قلم, موتورولا, معرفی 5G نسخه Razr Xiaomi نیز کار بر روی تاشو-سبک پوشه (مانند Razr و Z تلنگر). TCL در حال کار بر روی هر دو درون و بیرون تاشو دستگاه های ZTE را به تمرکز بر روی بیشتر مقرون به صرفه foldables. کسانی هستند که پیش بینی در هر صورت.

سامسونگ کهکشان را برابر 2 رسمی در اوت 5 در رویداد Unpacked در کنار کهکشان Note20. کهکشان Z تلنگر 5G به آنها ملحق خواهد شد.

منبع (در کره) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de