ادم سفیه و احمق معتقد است که همه چیز جعلی است به جز کشتی

احساس گرسنگی بشر تماس بیش از حد معمول است ؟ به دنبال نمره در حال حاضر بارها در حال بازگشایی? آن را هنوز هم امن نیست به جلو و بنابراین خود را گسترش dry spell با این COVID با مضمون چت کردن خطوط.

‘قلاب من به یک دلیل این که شما در زمان my breath away’

درست مثل انگلستان ماسک در اوج این بیماری همه گیر جذابیت در این چت کردن خط محزون می خوانی در تامین کوتاه مدت. چوب به یک کلاسیک مانند ” آیا آن را صدمه دیده است هنگامی که شما به زمین افتاد از بهشت؟’, که مسلما تنها کمی کمتر بد است.

‘بوسه من اگر من اشتباه می کنم ولی ما در بر داشت یک واکسن مناسب است؟’

پیچ کسی که برای تماس فیزیکی خود را با خود حماقت است که هرگز یک ایده خوب است. اگر چه حداقل این آمده-در فیلتر کردن nutcases که فکر می کنم نوشیدن آب ژاول قابل دوام است درمان. آخرین چیزی که این افراد باید انجام دهند بازتولید است.

“احساس من, ماسک صورت, آن را ساخته شده از پسر, مواد’

علاوه بر مشقت بار جدول دو طرفه است که می تواند حتی جیمز باند میل جنسی به پژمرده و می میرند شما در حال تشویق کسی برای لمس صورت خود را با آنها به طور بالقوه بیمار دست. اگر آن را حذف خود را puns از استخر ژن هر چند شاید آن را به ارزش یک بروید ؟

‘شما در حال داغتر از 37.8°C تب سمت چپ که من بستری برای یک هفته”

در حالی که خود را در عمق دانش از یک کلید coronavirus علامت ستوده است تصویر خود را آلوده به بدن پمپاژ عرق در بستر عمده ای خاموش. نیز وجود دارد بیشتر به یک فرد از ارزش خود را ظاهر فیزیکی شما کم عمق ارشد.

“ما ممکن است مرگ به زودی پس از فانتزی دارید?’

آن را بسیار ناامید اما این احتمال وجود دارد این در واقع ممکن است کار می کنند. آن را اساسا چه بارهای از شعر boils پایین به علاوه هر کس است تا گرسنگی از هیجان جنسی که روش مستقیم می تواند پرداخت کردن.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im