ایان دانکن اسمیت sociopathic راهنمای پایان مستند

اقتصاد باید بازگشت به رشد است. هزینه انسانی است غیر مادی. سابق وزیر کابینه و rōnin ایان دانکن اسمیت به تشریح خود را غیر قابل انعطاف در نظر دارد.

رها دو متر فاصله

بخش بزرگی از جامعه مصرفی است. مزایای متقاضیان هنرمندان و ضعیف است. اجازه می دهد coronavirus را به دوره خود نوار از شاخه خشکیده درخت و ظهور قوی تر به عنوان یک ملت است. من به این با جزئیات بیشتر در کتاب جدید من به چالش بکشد.

Legalise هفتگی قتل

من تو را دیدم یک دختر بسیار هوشمند و فکری جامعه شناختی متن به تازگی پاکسازی. غلیان احساسات روح جامعه و فوق العاده ورزش. اگر کسی نیاز به یک کتانا یا garrotting سیم من نگه داشتن یک انبار.

اجباری تجمع جرم

مردم باید مجبور به حضور در مسابقه اسب, موسیقی, کنسرت, گی darkrooms و…. چرا ؟ یک مرد نظامی مثل من می داند که شما بر روی دشمن و گیر. ضعف نشان ندهید و آن را برش داده و اجرا کنید.

تهیه پیش نویس مراقبت از ساکنان خانه

مراقبت از ساکنان خانه لیاقت زندگی کردن گذشته خود را به عنوان سازنده شهروندان است. کار بر روی سکوهای نفتی به عنوان افسران زندان و یا به سادگی عامل ماشین آلات سنگین خواهد آنها را به کرامت خود را به عقب.

دادگاه نظامی معلمان

Leftie معلمان عوامل خارجی قدرت: COVID-19. آنچه که آنها انجام می دهند – تا کنون هیچ چیز – این است که خیانت است. پیشنهاد من این نیست شلیک جوخه برای همه معلمان فقط چند تلویزیونی رویدادهای خاص در یکی از نشان می دهد در یک گزارش ویژه توسط Emma Willis.

سوخته بریتانیا سیاست

اگر مردم حاضر به بازگشت به حالت عادی آنها را خیط و پیت کردن از مستند با تنظیم آتش به خانه های خود. سرب و اوباش عصبانی. سرنگونی یک ماشین است. باز کردن مغازه های خودتان را با توسل به زور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de