ایان دانکن اسمیت قفسه کتاب 54 چرم جلد از فیستا

قفسه کتاب از سر ایان دانکن اسمیت کامل اجرا از مجله مستهجن Fiesta دست محدود در عکس را تایید کرده اند.

سابق محافظه کار رهبر و سامورایی بود مصاحبه برای ITN در مقابل یک قفسه کتاب با افتخار نمایش محدود حجم را تشکیل می دهند که اجرای کامل این مجله از سال 1966.

او گفت: “بله من همه آنها را. من فکر می کنم آن را بیشتر به عنوان یک آرشیو تاریخی از یک مجموعه است. من برنامه ریزی برای ترک آن را به Bodleian Library.

“علاقه من به عنوان یک مرد جوان – و من هنوز هم کپی من در بر داشت در یک پرچین در کشور ما و مستغلات پاره پاره و آن را به عنوان — و تنها burgeoned یک بار من متوجه شدم که چگونه مرکزی فیستا است که به فرهنگ ما. آیا شما می دانید که آنها اختراع خوانندگان ،

“من به شکار آنها را در طول سال در نهایت تکمیل این مجموعه و تا به حال آنها را محدود در کف برای کتابخانه در اینجا ما در قرن 17 Buckinghamshire مانور خانه.

“بسیاری از شب من سفید پنبه دستکش و یک تلنگر از طریق آنها. کمی بهتر از گوو پرمدعا سیاسی قفسه های آن نیست؟”

یک نیش زده مایکل گوو مقابله با این ادعا او دارای یک قاب بوم-اثر چاپ یک منی 1988 Razzle پشته بیش از شومینه در اتاق نشیمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>