آیا خود گوشی تبدیل به یک …

برخی می گویند تمام گوشی نوع نگاه به طور یکسان این روز است. ویژگی های خود را ممکن است متفاوت باشد اما به طور کلی ما گیر با شیشه دال طراحی. این فشار به سمت به حداکثر رساندن مجموعه ای از ویژگی های بیشتر و یا کمتر منجر به استاندارد گوشی های هوشمند طراحی سرقت ما را از انواع ما لذت می برد در گذشته است.

اما این گوشی همه آنها باید یک حرکت نزولی است که هیچ کس مذاکرات در مورد آنها را به قرص. من تنها نیمی شوخی وجود دارد – گوشی های هوشمند در حال حاضر بدست به یک محل که در آن خود را به نظر می رسد و به طور کلی مجموعه ای از ویژگی های مشخص هستند. که اگر شما لذت بردن از آهسته تکراری تغییرات سال به سال, اما همچنین می تواند کمی خسته کننده است.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

وارد foldables. به دلیل تاشو گوشی تا به حال شایعه شده است فقط در اطراف گوشه برای بسیاری از سال های بسیاری من تا به حال عملا داده تا این افراد در واقع تبدیل شدن به یک چیزی که قبل از آن سرنوشت ساز فوریه 2019 زمانی که هر دو گوشی سامسونگ و هواوی اعلام کرد که اولین مصرف کننده-آماده دستگاه.

Huawei در حال حاضر در نسل دوم foldable با پیشرفت های جزئی نسبت به اول و بعد از استفاده از Mate Xs برای چند هفته من به می گویند — آن را فوق العاده سخت برای رفتن به هر سنتی گوشی های هوشمند. آن را احساس می کند مانند همسر Xs فقط مستقیم از جهان دیگر – و یا از یکی دیگر پیشرفته تر اگر شما خواهد شد.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

البته این تنها تاشو که تبدیل به یک قرص کهکشان برابر نیز می کند که اما به نظر من همسر Xs دارای مراتب بهتر طراحی شده است. شما می توانید احساس می کنید که یک تن از جزئیات کوچک شده اند با دقت در نظر گرفته در حالی که Galaxy برابر به نظر می رسد مانند آن طراحی شده بود در زمانی که سامسونگ انتظار نیست به هر گونه رقابت واقعی در این فضا و پس از آن گرفته شد با تعجب توسط Huawei اعلام Mate X.

همسر Xs هیچ بی دست و پا سمت شکاف در هنگام باز و لازم نیست یک laughably گودی-وقف کوچک و تنگ و صفحه نمایش خارجی به این دلیل که صفحه نمایش داخلی است و هم خارجی. که بسیار هوشمند طراحی که همچنین بدان معنی است که شما می شود گرفتن عکس های سلفی با دوربین اصلی آرایه. دوربین مناسب بسیار خوبی کشیده دال شیشه ای در بالای قاب سمت این گوشی باعث می شود آن را بسیار آسان به در یک دست نگه دارید هنگامی که در حالت تبلت و پایین متناسب با USB-C پورت برای شارژ. بلندگوهای استریو به دور از هر یک از دیگر به عنوان زمانی که ممکن است همسر Xs باز است و آنها ‘بالا’ و ‘پایین’ هنگامی که شما استفاده از آن را مانند یک تلفن. دیدن این چیزهای کوچک – و آنها را اضافه کنید.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

شکایت در مورد این دستگاه روشن است: مردم فرض Mate Xs است شکننده تر از کهکشان برابر به دلیل در معرض نمایش است. در حالی که خراش ممکن است یک مسئله این واقعیت است که همسر Xs’ صفحه نمایش پلاستیکی و شیشه ای بدان معنی است که حتی اگر شما رها کردن آن را نمی خرد – شما می دانید مانند هر سنتی گل سرسبد دستگاه وجود دارد. من اعتراف به نداشتن سعی عمدا رها کردن آن فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد اما من هم نمی بینم که این زیادی.

هنگامی که بسته آن را سنگین اما نه سنگین و چون از 11 میلی متر ضخامت آن در واقع یکی از گوشی هایی که ساده ترین راه برای گرفتن ایمن. این chunkiness هرگز یک مسئله برای من اما وزن… زیادی برای اندازه زمانی که آن را بسته است. من آرزو می کنم آن را سبک تر و سپس دوباره این مشکل از بین می رود زمانی که شما آن را باز کنید تا آنجا که در حال حاضر همان وزن است که گسترش بیش از حد سطح بزرگتر.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

همسر Xs است که قطعا نه همه رنگین کمان و آفتاب. گذشته از وزن (که نیست که بد) نیز وجود دارد این واقعیت است که صفحه نمایش نصب شده است وری (پایین صفحه نمایش است که در کنار آن خانه قدرت و حجم دکمه) که به معنی پیمایش هنگامی که شما با استفاده از گوشی با خروجی صدای گوشی تا کاملا janky به دلیل راه تازه پانل. شما استفاده می شود به این در نهایت اما آن را به من بیش از یک هفته است.

این موضوع از بین رفته است اگر در هنگام باز کردن, شما آن را بچرخانید به طوری که طرف با دکمه های پایین و در حالت تبلت’ دستگاه با این نسخهها کار در تمام جهت گیری های ممکن است به طوری که آسان برای رسیدن به اگر شما را ترک چرخش خودکار در. من معمولا روشن است که این بازی دوم من راه اندازی یک گوشی جدید اما در این مورد من آن را ترک کرد و خوشبختانه آن را بیش از حد باعث خوشحال هنگام پریدن از یک جهت به بعد.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

خودکار روشنایی نیز باید ثابت افزایش سرعت حداقل برای من میل که عجیب و غریب است چرا که P40 Pro من در دراز مدت مورد بررسی در اینجا این است که یکی از تعداد بسیار کمی از گوشی های که مورد نیاز اساسا هیچ مداخله کتابچه راهنمای کاربر وقتی که می آید به روشنایی است. پس از آن وجود دارد این واقعیت است که اگر شما نگه داشتن همسر Xs بسته به عنوان یک تلفن به دلیل آن که در این نرم افزار برنامه ریزی شده است را روی صفحه نمایش تلفن “پایان” شما می توانید یک منحنی کوچک در سمت چپ اما چنین چیزی در سمت راست که در آن طرف گودی است که در واقع کاملا برجسته است.

در سمت تلنگر, به عنوان یک قرص وجود دارد هیچ شکاف بدون سوراخ-مشت و فقط بی وقفه 8 اینچ, خوبی, که بزرگ است. چین است که وجود دارد در وسط و شما می توانید آن را احساس کنید اما آن را در واقع به ندرت قابل مشاهده است. همانطور که برای احساس این قسمت شما به آن استفاده می شود در چند روز.

شما در حال لمس کردن شیشه, اگر چه در هر نقطه ای در هنگام استفاده از Mate Xs, اما اگر شما همیشه استفاده از یک تلفن با یک پیش نصب شده پلاستیکی محافظ صفحه نمایش شما می دانید دقیقا آنچه در آن احساس می کند مانند. آن را در هر راه بدتر از آن و در حالی که لخت و برهنه شیشه ای فقط احساس بهتر به لمس آن را فقط نمی بریزید. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

عمر باتری در آی میت Xs شده است شگفت انگیزی خوب اما بعد از آن دوباره همه Huawei و افتخار تلفن این مشترک – اعداد بزرگتر از آنچه ظرفیت را نشان می دهد در مقایسه با آندروید رقابت است. من قصد دارم به فرض EMUI تا به چیزی برای انجام با آن و همچنین Huawei تابعه HiSilicon را گیرین 990 چیپ که دارای 5G در تراشه و نه در جدا کردن مودم مانند Snapdragon 865.

و پس از آن وجود دارد این نرم افزار. اول این را به عنوان (ذاتا به دلیل قیمت) یک تو رفتگی در دیوار دستگاه از آن به نظر می رسد کمتر به روز رسانی از Huawei از کلاسیک به دنبال flagships مانند P40 سری. همسر Xs است که هنوز هم در حال اجرا EMUI 10 اگر چه P40 گوشی راه اندازی شد با EMUI 10.1. پیشرفت های جزئی هستند اما این فقط نشان می دهد که همسر Xs بیشتر از یک سرگرمی محصول از یک اصلی پول ساز برای این شرکت چینی که ممکن است منعکس شده در چگونه سریع (و یا به جای آهسته) آن را پس از آن به روز رسانی. من امیدوارم که من اشتباه می کنم در مورد این یکی چرا که اگر شما از متخصصین و اهل فن که صرف بیش از 2000 € در این, شما در حال رفتن به بسیار نا امید اگر آن را فراموش کرده است در اولین موج آندروید 11 rollout.

صحبت از اندروید, Mate Xs است عاری از هر گونه نرم افزار گوگل و خدمات است که باعث ایجاد یک تن از مسائل که اکثر آنها ثبات پذیر است اما نیاز به صبر و حوصله. برخی از برنامه ها را فقط در همه کار نمی کند چرا که آنها بستگی دارد گم شده گوگل خدمات تلفن همراه و برای بسیاری از برنامه های شما نیاز به انجام برخی از شکار در حداقل دو فروشگاه های برنامه های مختلف. وضعیت دقیق است به طور کامل در این صفحه P40 Pro بررسی بلند مدت اگر شما علاقه مند هستید.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

در ضمن هواوی منتشر کرده است یک برنامه جدید به نام گلبرگ جستجو در گالری برنامه است که شما می توانید استفاده کنید به عنوان یک متا موتور جستجو برای نرم افزار – آن را به شما به برنامه خاص فروشگاه شما می توانید یک برنامه یا برنامه ساز وب سایت اگر شما می توانید آن را دانلود مستقیم از وجود دارد. این یک kludge این اما بسیار لازم است یک, با توجه به وضعیت سیاسی. اگر شما تا کنون مورد استفاده Huawei MoreApps برای همین منظور فکر می کنم از گلبرگ جستجو به عنوان یک نسخه تر تصفیه شده است که – پس از آن نیز دسته, به روز رسانی به عنوان شما می توانید ببینید که کدام یک از برنامه های نصب شده باید نسخه های جدید در دسترس در سراسر فروشگاه های برنامه های مختلف و وب سایت.

به وضوح سپس Huawei Mate Xs کامل نیست. اما این نمایشگاه که در آینده گوشی های هوشمند است که به رهبری, و آن را نیز احساس نمی کند beta محصول در همه. شما در حال پرداخت پول زیادی برای آن اما تجربه بسیار جلا و آن را احساس می کند مانند Huawei به برخی از اندیشه های واقعی برای بسیاری از چیزهایی که در اینجا از جمله راه های مختلف از تعامل با دستگاه. این گوشی (اگر فلج تا حدودی با عدم خدمات گوگل اگر چه این نیست Huawei گسل) آن را به یک لذت برای استفاده در زندگی روز به روز. آه و آیا من ذکر آن را نیز تبدیل به یک تبلت.

Amazingness که نمی تواند اغراق آمیز باشد. مطمئن شوید که شما می توانید خرید یکی دیگر از گوشی های هوشمند گل سرسبد plus iPad Pro برای حدود همان پول یا حتی کمتر. من شنیده ام که در بحث قبل به جز آن نتواند نقطه به طور کامل چرا که پس از آن شما را تا پایان با خود حمل دو دستگاه مختلف را با شما. و چگونه اغلب شما واقعا قصد انجام این کار ؟ بله یک آی پد مینی در حدود همان اندازه به عنوان باز کردن همسر Xs, و بله, آن ارزان است. اما به راحتی از داشتن یک محصول است که هر دو تلفن و قرص است که فقط غیر ممکن است به تکرار.

I used the Huawei Mate Xs and now I don't want to go back to a normal smartphone

من انجام شده است این تلفن همراه چیزی که در حالی که برای در حال حاضر و من وجود داشت که تلفن, دوربین, شد, شروع به دریافت کافی برای تیراندازی گاه به گاه, و من شنیده ام یک شبیه استدلال ، چیزی در امتداد خطوط از “اما این نمی تواند مطابقت DSLR من برای کیفیت چرا من نیاز به یک دوربین در یک تلفن?”. در پاسخ به این که عبارت “بهترین دوربین یکی از شما در جیب شما” ابداع شد و من فکر می کنم این می تواند به راحتی repurposed به عنوان “بهترین تبلت یکی از شما در جیب خود را به عنوان گوشی های هوشمند” یا چیزی مشابه.

به طور کلی من با همسر Xs ثابت کرده است که پس از سالها افزایشی پیشرفت در جهان گوشی های هوشمند در حال ایستاده در پرتگاه یک تغییر در قابلیت باعث ظهور تاشو صفحه نمایش. این بهتر خواهد شد با گذشت زمان به عنوان تاشو گوشی های هوشمند تبدیل خواهد شد بیشتر و بیشتر مقرون به صرفه برای مردم بیشتر و بیشتر. آن را بسیار هیجان انگیز آینده که همسر Xs نشان داده است برای من و من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که هر کس می تواند استطاعت تاشو – بود که از تلفن به تبلت,’ انواع مختلفی مانند همسر Xs یا Galaxy برابر و یا تلفن می شود به راحتی pocketable’ گزینه پیشگام توسط موتورولا Razr و Galaxy Z تلنگر.

من آماده هستم برای حتی بیشتر دیوانگی آمده که ال جی در حال حاضر شایعه را به بازار rollable گوشی های هوشمند در اوایل سال آینده. انعطاف پذیر پانل های صفحه نمایش خواهد شد امیدوارم فعال کردن بسیاری از آزمایش با عوامل شکل که بسیار جالب خواهد بود برای دیدن. این نیست که ما هر حال نمی آزمایش ما را – اما هنوز هم محدود به شیشه ساندویچ دال رد پای. از حالا هر چند آسمان به نظر می رسد محدود می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im