من رو دور با آن توسط دومینیک کامینگز

آن را آفتابی بنابراین نادیده گرفتن coronavirus به طور کامل و دریافت خود را به نزدیکترین شلوغ شهر ساحلی. در این

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 خرداد 1399

آن را آفتابی بنابراین نادیده گرفتن coronavirus به طور کامل و دریافت خود را به نزدیکترین شلوغ شهر ساحلی. در اینجا این است که چگونه به عنوان غیر مسئولانه به عنوان امکان پذیر است.

پرش کردن چیزی قد بلند

وجود دارد چیزی در مورد نور خورشید است که باعث احمقها به جهش خاموش 200ft صخره. نگران نباشید غیرمنتظره و خدمات اضطراری از ذهن نیست صرفه جویی در شما را از غرق شدن و تثبیت ستون فقرات خود را – آنها فقط می خواهم شما را به یک زمان خوب نشان دادن به جفت خود.

تبدیل به انبوه پشت با مشروب الکلی

پیدا کردن یک میخانه با یک باغ و اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته و سپس آنها را نادیده گرفت به عنوان شما می توانید به تدریج بیشتر wankered. توسط 3pm شما باید تنفس بیش از همه کارکنان و barging به مشتریان دیگر; by 5pm شما باید متقاعد شود شما غیر قابل نفوذ به کروناویروس و آن است که همه یک بار از bollocks'.

توان عظیم منافق

پس از رانندگی 30 مایل به نزدیکترین تفریحگاه ساحلی به یک حمام آفتاب بود کاملا خشمگین در 5,000 دیگر افرادی که تا به حال همان باسمهای ایده. اگر شما واقعا عدم خود آگاهی پلیس تماس بگیرید و از آنها بخواهید به حرکت مردم از خود, شخصی, نقطه, یعنی, Bournemouth.

یک بستر لوت

خراب کردن هر کس دیگری لذت ترک زباله در همه جا. و با امتناع از مجموعه مختل چرا چوب خود را wheelie سطل در بوت ماشین خود را خالی و آنها را در کنار خود knackered, پیر lawnmower?

باید خشونت آمیز درگیری

انگلیسی ساحلی است همه چیز در مورد kitschy سرگرمی, بستنی و پارو در دریا مناسب است ؟ اشتباه است. این یک ماچ نبرد در برابر هر کس دیگری که او نیز در صف برای پارک ماشین. آنها را به برخی از سوء استفاده و بوت خود را درب راننده ، شما لازم نیست هیچ گه در یک روز در کنار دریا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن