ما فقط دیده می شود چند صورت تجاری در دسترس گوشی های تاشو و تنها دو نفر از آنها در تاشو فرم فاکتور – Galaxy Z تلنگر و Razr 2019. به نظر می رسد که سومین بازیکن اصلی در foldable بازی Huawei را نیز به یک در است که عامل شکل است. ثبت اختراع در CNIPA (چین ملی مالکیت معنوی دولت) نشان می دهد کلید, طراحی, ویژگی های Huawei تاشو, اما نگه داشتن در ذهن که همه اختراعات در واقع راه خود را به خط تولید.

Huawei clamshell foldable revealed in patent

با شروع از جلو تاشو Huawei ما می توانیم آن را ببینید ورزشی قابل ملاحظه شکاف در بالا که در خانه های این دوربین عکاسی از خود و شاید برخی از سنسورهای بیومتریک. سمت راست که در آن شما پیدا کردن حجم و قدرت دکمه آخر که خرس قرمز رنگ لهجه.

پشت به دوربین های متعدد راه اندازی در گوشه سمت چپ است که جدا از فلش و همچنین آنچه به نظر می رسد طولانی ثانویه صفحه نمایش در زیر دوربین های واقعی است.

Huawei clamshell foldable revealed in patent

این گوشی به نظر می رسد به نشستن کاملا مسطح در آن گشوده موقعیت و همراه با یک لولا در وسط. همچنین به نظر می رسد به تخت نشستن هنگامی که خورده. وجود دارد هیچ مشخصات و یا جزئیات دیگر که می تواند کمک به ما در لحظه ای اما شایعه های اخیر نشان می دهد Huawei است که به دنبال پیاده سازی UTG (فوق العاده نازک شیشه ای) بر روی آن در آینده گوشی های تاشو.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de