دیروز ما شاهد یک دکمه رندر از Huawei MatePad T نشان داد که طراحی آن است. اما معلوم است که نه تنها tablet Huawei اعلام خواهد شد به زودی پس از دیگری تخته دوبله Huawei MatePad نظر می رسد در یک درز تصویر.

تصویر بنر را در یک فروشگاه در چین که نشان می دهد طراحی MatePad همراه با چند ویژگی. این 2K notchless نمایش که شایع است برای اندازه گیری 10.4″ مورب.

در اطراف کمر شما باید یک فلش LED نگه داشتن شرکت به دوربین اصلی شایعه به یک سنسور 8MP. و در حالی که به وضوح قابل مشاهده در این تصویر MatePad است گفت: به یکی دیگر از 8MP واحد در جلو برای عکس های سلفی و تماس های ویدئویی.

Huawei MatePad USB-C پورت در پایین پشتیبانی خواهد کرد M-قلم و حداقل دو گزینه های رنگ سفید و خاکستری است.

Huawei MatePad banner spotted in China

Huawei MatePad بنر خال در چین

پوستر همچنین نشان می دهد که MatePad خواهد بود طراحی شده توسط گیرین 810 SoC و با یک مرکز آموزش و پرورش است که به احتمال زیاد یک برنامه برای کودکان و نوجوانان.

هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال از Huawei مورد MatePad اما شایعات آن است که آن را اجرا خواهد کرد EMUI 10.1 Lite خارج از جعبه و بسته 7,250 میلی آمپر باتری.

این MatePad خواهد شد که LTE و Wi-Fi مدل پیشین ورود 4GB/64GB و 6GB/128GB حافظه تنظیمات و دومی ارائه شده در 4GB/و 4GB 64GB/128GB نسخه.

منبع (چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im