Huawei Mate Xs برای بررسی

Huawei معرفی آن به روز Mate Xs تاشو گوشی های هوشمند در طول یک رویداد در بارسلونا که قرار بود بخشی از MWC سال 2020 است. حتی اگر آن را احساس می کند مانند یک دهه پیش, پشت, اجتماعی فاصله نبود چیزی که آن را در واقع اتفاق افتاده فقط دو ماه پیش. در حال حاضر این گوشی وارد با ما که در آن ما را تحت فرایند طولانی از آزمایشات برای بررسی کامل.

Huawei Mate Xs in for review

ما در حال حاضر دست و تصویری واقعی دست بررسی اما این بار ما به صرف چند وقت با کیفیت با Huawei Mate Xs قرار دادن آن از طریق بررسی کامل ما روند. ما را به بررسی دوربین خود را در جزئیات انجام تمام معیار و افکار ما در مورد چگونگی Huawei خدمات تلفن همراه در حال انجام است.

Huawei Mate X بود که نسل اول دستگاه و همسر Xs در اینجا باید به ما بگویید که چقدر پیشرفت این شرکت ساخته شده در نیم سال بین بازار منتشر شده از این دو گوشی است. Huawei بدیهی است که دوست دارد شانس خود را به عنوان آن را در فروش تلفن جدید تقریبا همه جا (گذشته از این یک کشور است که قافیه با اریکا).

Huawei Mate Xs in for review

همسر Xs می آید با یک 4,500 میلی آمپر باتری و 55W لبریز بلوک قدرت در خرده فروشی جعبه – این است که به شدت جدید اما همچنان سریع ترین در دسترس در گوشی های هواوی و ما نمی توانید صبر کنید تا آن را تست کنید و ببینید که چگونه آن را پشته در برابر دیگر سریع شارژ راه حل. شرکت تبلیغ است که می تواند شما 85% شارژ در 30 دقیقه و ما قطعا قرار دادن این ادعا به آزمون.

Huawei Mate Xs in for review

یکی دیگر از بهبود Huawei ساخته شده با آن نسل دوم گوشی تاشو است و نرم افزار – آن را همراه با اصلاح EMUI 10 است که اجازه می دهد تا تصویر-در-تصویر نرم افزار و برخی از آنها حتی می تواند باز دو بار با یک ویژگی خاص به نام برنامه چند برابر است. این شرکت نشان می دهد مقدار زیادی از توسعه دهندگان نرم افزار در حال ایجاد محصولات خود را با این راه حل را در ذهن و Booking.com در حال حاضر مشغول به کار در این جهت – شما می توانید باز کردن دو ویندوز در همان زمان و به راحتی حرکت بین آنها را.

Huawei Mate Xs in for review

Huawei Mate Xs است برای فروش €2,499 است که به عنوان بالا به عنوان گوشی های هوشمند بروید این روزها شمارش نیست آن پوشش داده شده در خالص طلا و سنگ های قیمتی. این صدا ممکن است مانند یک فروش سخت اما این گوشی به تازگی با مقدار زیادی از ویژگی های منحصر به فرد و نه چیزی است که شما می خواهم هدیه مادر خود را برای تولد او. اقامت در اطراف برای ما حکم اینکه آیا همسر Xs است که ارزش عظیم آن قیمت….

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>