Huawei Mate V ممکن است در راه تاشو داخل

هواوی و سامسونگ تا کنون انشعاب در مورد آنچه که بهترین طراحی را برای یک تلفن است که می تواند تبدیل به یک تبلت از طریق سحر و جادو از صفحه نمایش تاشو. در حالی که سامسونگ Galaxy برابر چین داخل Huawei Mate X و همسر Xs هم بریزید بیرون.

در حالی که سامسونگ شایعه شده به چوب با آن طراحی قبلی برای آینده Galaxy Z برابر 2 و بهبود بر اساس فرمول, Huawei ممکن است فقط به من بدهید تا در آن مسیر منحصر به فرد و در واقع سامسونگ در درون تاشو عرصه برای دستگاه بعدی.

Huawei Mate V may be on its way, folding inwards

این شده است با اشاره به در شایعات به عنوان همسر X2 اما هواوی به تازگی برای ثبت یک علامت تجاری جدید در اتحادیه اروپا است که نکات در چیزی متفاوت است. علامت سوال است Mate V و که از اسمش پیداست یک طراحی متفاوت از همسر X و همسر Xs.

V ممکن است برای ایستادن ‘تاشو مانند یک کتاب’ از این رو به داخل. همچنین جالب است که در آوریل Huawei زمینه برای طراحی ثبت اختراع ارائه چنین خروج از سابق خود را antics.

Huawei Mate V might be on the way, folding inwards

با Huawei foldable انتظار می رود برای تبدیل شدن به رسمی در سراسر اکتبر ما باید شروع به دیدن برخی از نشت در مورد آن به زودی پس منتظر بمانید و ما به شما اجازه می دانم که راه آن خواهد شد.

از طریق (هلندی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im