Huawei لذت بردن از Z 5G مشخصات و طراحی نشان داد توسط چینی فروشان

Huawei لذت بردن از Z 5G شده است و در چینی فروشان Suning و TMall وب سایت پیش از آن 24 مه اعلام خواهد شد. لیست نشان می دهد گوشی های هوشمند, مشخصات و طراحی تا حدودی خراب رویداد آینده.

Huawei لذت بردن از Z 5G بسته 90Hz waterdrop شکاف نمایش 2400×1080 پیکسل است که با توجه به Suning اقدامات 6.39″ مورب اما TMall می گوید: این در واقع یک 6.5″ پنل.

در اطراف پشت لذت بردن از Z 5G دارای یک دوربین سه گانه راه اندازی است که ترکیبی از یک 48MP, 8MP و 2MP واحد است. و اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید یک زنگ تفریح در سمت راست گوشی به یک اسکنر اثر انگشت.

Huawei Enjoy Z 5G specs and design revealed by Chinese retailers

لذت بردن از Z 5G خواهد شد که سه گزینه های حافظه – 6GB/64GB 6GB/128GB, و ذخیره سازی 8GB/128GB – و آن را وارد در Sakura, برف, آسمان پوشیده از ابر, سحر, شب, سیاه و آبی تیره رنگ (دستگاه ترجمه شده از چینی).

این 90Hz صفحه نمایش toting گوشی های هوشمند اجرا خواهد شد اندروید 10 بیرون از جعبه و با توجه به Suning آن را گیرین 710F SoC در راس. اما این بعید است از چیپ ست پشتیبانی نمی کند 5G. به علاوه TMall را مثال می گوید: لذت بردن از Z 5G را بسته MediaTek Dimensity 800 که به نظر می رسد راه بیشتر قابل قبول است.

Huawei Enjoy Z 5G in Sakura Snow Clear Sky color
Huawei Enjoy Z 5G in Magic Night Black color
Huawei Enjoy Z 5G in Dark Blue color

Huawei لذت بردن از Z 5G در Sakura برف پاک آسمان شب سحر و جادو سیاه و سفید و آبی تیره رنگ

جزئیات بیشتر در مورد Huawei لذت بردن از Z 5G هستند به احتمال زیاد به سطح در روزهای آینده.

منبع 1 منبع 2 (هر دو در چین) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>