HTC Desire 20 Pro خواهد بود HTC اولین تلفن برای راه اندازی با اندروید 10

گوگل همچنان به اضافه کردن اطلاعات در مورد HTC Desire 20 Pro – پس از آن نشان داد در Google Play پشتیبانی از آن است که در حال حاضر قابل مشاهده در کنسول نیز هست. این به ما می دهد جزئیات بیشتر در مورد داخل قطعات تلفن.

میل 20 Pro می تواند توسط یک پیکسل 665 چیپ ست با 6GB رم یک استراحت از کم پایان مدیاتک تراشه که HTC استفاده می شود در بسیاری از نسخه های اخیر. در اینجا یک آمار ناراحت – این خواهد بود که HTC اولین تلفن برای راه اندازی با اندروید 10. تنها شرکت آن را باید U11 زندگی که با راه اندازی 8.0 و به تازگی به روز شده در 10.

HTC Desire 20 Pro at the Google Play Console

HTC Desire 20 نرم افزار در Google Play کنسول

ضمنا نادیده گرفتن تصویر در سمت راست – که تنها دارنده نشان می دهد که HTC U11+. شما می توانید در شماتیک اگر شما می خواهید بدانید که چه گوشی خواهد بود.

به هر حال صفحه نمایش دارای x 1,080 2,340 پیکسل با وضوح. شماتیک نشان می دهد یک پانچ سوراخ دوربین در بالا سمت چپ. با قضاوت بر اساس تراکم پیکسل صفحه نمایش اندازه باید در حدود 6.5″. احتمالا ال سی دی پانل, پس, وجود خواهد داشت یک اثر انگشت خوان در پشت.

هنوز هیچ اطلاعاتی در زمانی که HTC Desire 20 Pro پرده برداری خواهد شد. هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت یک غیر-نسخه حرفه ای یا.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de