اوایل امروز اپل و گوگل اعلام بلوتوث مبتنی بر COVID-19 تماس با ردیابی پلت فرم است که می تواند هشدار مردم اگر به آنها نمایانده رمان coronavirus. تماس با ردیابی جزء بزرگ در پایان دادن به توده گیر “stay-at-home” سفارشات و در حالی که ردیابی تلفن نمی تواند جایگزین روش های سنتی مانند مصاحبه های آن می تواند مکمل آنها است.

گوگل و اپل در حال استفاده از بلوتوث LE سیگنال برای تماس با ردیابی. هنگامی که دو نفر در نزدیکی هر یک از دیگر گوشی های خود را می توانید تبادل ناشناس شناسایی کلید ضبط است که آنها تا به حال تماس نزدیک. اگر یک فرد است که بعد از مبتلا COVID-19 آنها می توانید به اشتراک گذاری این اطلاعات از طریق یک برنامه است. سیستم اطلاع سایر کاربران آنها شده ایم به طوری که این افراد می توانند خود قرنطینه در صورت لزوم. این بدان معنی است که شما نمی خواهد که به فاش کردن نام خود و محل و یا سایر اطلاعات شخصی.

فراتر از اصول آن, اگر چه وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد چگونه مردم را در واقع با استفاده از سیستم. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

اولین مرحله مبتنی بر برنامه و شروع آن در ماه آینده

اپل و گوگل در حال راه اندازی این برنامه در دو مرحله شروع با یک رابط کاربردی برنامه نویسی (API) در اواسط ماه مه. این API را به مطمئن شوید iOS و Android apps می توانید ردیابی کاربران صرف نظر از کدام سیستم عامل استفاده می کنید ، اما از آن خواهد شد محدود به رسمی برنامه های منتشر شده توسط مقامات بهداشت عمومی در iOS App Store و Google Play Store.

در طول این مرحله شما نیاز به یکی از این برنامه ها برای شرکت در برنامه است. ما نمی دانیم که کار کردن با اپل و گوگل در حال حاضر و یا چه برنامه خواهد بود. به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها با هم در ارتباط باشند در برخی از راه — به عبارت دیگر یک تلفن با یک برنامه می تواند مبادله یک کلید با برنامه B به عنوان طولانی به عنوان آنها هر دو با استفاده از API. ما می تواند فرضی دیدن یک دولت ملی و یا تعداد زیادی از سازمان های محلی راه اندازی برنامه های خود را و یا دولت می تواند تصویب چیزی ساخته شده توسط یک حزب در خارج مثل یک دانشگاه است. گوگل و اپل نیست و علنا میخ بسیاری از جزئیات بنابراین ما باید برای کسانی که در هفته های آینده.

مهم نیست که چه نرم افزار شبیه شما باید فعالانه اضافه کردن آنها را به گوشی خود را, آن را تقریبا به طور قطع کاهش می دهد که چگونه بسیاری از مردم از آنها استفاده کنید. اما در ماه های پس از راه اندازی گوگل و اپل خواهد شد کار بر روی یک راه حل دائمی.

فاز دوم می افزاید: انتخاب کردن در ردیابی برای iOS و آندروید

پس از API گوگل و اپل می خواهید برای اضافه کردن تماس ردیابی به عنوان یک هسته سیستم عامل iOS و اندروید از ویژگی های. این روش کمی مبهم در حال حاضر, اما هدف این است که شما می خواهم انتخاب کردن در از طریق چیزی شبیه به تنظیمات تلفن خود را. این امر به نوبه خود بر روی کلید دیجیتال-مبادله بدون نیاز به برنامه های شخص ثالث. اگر شما در معرض تلفن خود را خواهد این سیگنال به نحوی و مصرانه از شما را به دانلود یک برنامه برای اطلاعات بیشتر.

این افزایش چند سوال. ما نمی دانیم که بسیار در مورد آن handoff روند به عنوان مثال: آیا شما مبهم اطلاع رسانی پاپ آپ و یا چیزی با جزئیات بیشتر? ما نیز مطمئن نیست چگونه اندروید را تکه تکه اکوسیستم ممکن است پیچیده و انتشار است. گوگل می تواند موجه فشار یک به روز رسانی سریع از طریق فروشگاه Play به جای انتظار برای حمل به رول کردن آن, اما آن را هنوز هم خواهد بود در برخورد با تغییرات در سخت افزار قابلیت. ما همچنین نمی دانیم که اگر فردی برنامه های دولت ممکن است بخواهید برای اطلاعات بیشتر تهاجمی مجوز مانند ردیابی محل — حتی اگر گوگل و اپل هسته سیستم نیست از آن استفاده کنید.

اگر شما یک گوشی بدون بلوتوث LE البته هیچ یک از این برنامه ها کار خواهد کرد. اما در iOS شامل پشتیبانی از 2011 آی فون 4S و پلت فرم آندروید پشتیبانی اضافه شده در سال 2012. بنابراین مگر اینکه شما بسیار قدیمی به گوشی شما احتمالا همه حق است.

چه اتفاقی می افتد اگر شما آلوده می شود ؟

اگر تست شما مثبت برای COVID-19 سیستم قرار است به ها گذشته خود را 14 روز از ناشناس “کلید” به یک سرور. مردم دیگر گوشی را به طور خودکار کلید دانلود لیست و در صورتی که مطابق با کلید در تاریخ خود آنها قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی.

این برنامه نیاز به مطمئن شوید که مردم واقعا آلوده, هر چند — در غیر این صورت یک دایره وار حرکت کردن می تواند باعث هرج و مرج با دروغ ادعا به COVID-19. ما نمی دانیم دقیقا چگونه این کار خواهد کرد. COVID-19 آزمون در حال حاضر در حال اجرا توسط متخصصان و وارد سایت شوید با مقامات بهداشتی بنابراین شاید اپل و گوگل می تواند کول در این روند به اعتبار آزمون. اما این یک مسئله بزرگ است و آنها نیاز به یک پاسخ رضایت بخش.

یا راه های کلید خود را است قرار بود داوطلبانه است. به نظر می رسد که به معنی در واقع تصویب یک ها نه فقط اعطای پتو رضایت هنگامی که شما نصب نرم افزار — اما دقیق فرایند چیز دیگری است ما در حال انتظار برای دیدن.

چه اتفاقی می افتد اگر شما در معرض?

اگر مردم به اشتراک گذاری داده های خود را به عنوان بالا توضیح داده تلفن خود را چک کنید لیست یک بار در روز و به دنبال کلید مسابقات و سپس به شما اطلاع اگر آن را پیدا کرد یک. گوگل نمونه هشدار بسیار ساده است: آن را فقط آمده است: “شما اخیرا در معرض کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19” و ارائه می دهد یک لینک به اطلاعات بیشتر. که اطلاعات ارائه شده توسط هر کدام از اقتدار بهداشت ارائه شده است این نرم افزار و ما نمی دانیم که آنچه در آن ممکن است شامل — اگر چه حداقل آن را احتمالا توضیح COVID-19 علائم و خود قرنطینه دستورالعمل.

قرار گرفتن در معرض ندارد دودویی ساده فرآیند: بیشتر زمان شما صرف با یک فرد آلوده بیشتر در معرض خطر. این اسناد شامل ارجاع به مدت اندازه گیری در 5 دقیقه فواصل. آن می تواند به لحاظ نظری ارسال آن اطلاعات را به کاربران به طور مستقیم و یا آن را ممکن است ارائه یک خطر عمومی بدون ارزیابی دقیق تعداد که ارائه یک سطح بیشتری از گمنامی.

همانطور که ما قبل گفت: هیچ یک از این جایگزین های سنتی تماس با ردیابی مصاحبه. انجام درست آن می تواند اضافه کردن یک پلت فرم در سطح سیستم است که آسان برای استفاده می کند و بیش از حد سازش حریم خصوصی. ما فقط هنوز هم انتظار زیادی از اطلاعات در مورد چگونه آن کار خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de