چگونه برای برنده شدن در سیاست های دفتر از خانه

دولت برشمرد جدید خود را در نیمه arsed قوانین برای بازگشایی مدارس است که غیر ممکن است به دنبال و نادیده گرفته می شود. اما آنها چه هستند ؟

زمان شروع به مبهوت

یک سری از هوشمندانه مبهوت آغاز و خروج بار معنی خواهد بود که هیچ ارتباطی بین دانش آموزان به غیر از کسانی که با همسر و خواهر و برادر کوچکتر است که صرف همه آنها. کسانی که کودکان را آویزان در اطراف خارج از مدرسه مبارزه و شاشیدن مورد طبق معمول.

دانش آموزان به صورت مقابل در همه زمان ها

همه دانش آموزان به صورت جلو به مدت شش ساعت مستقیم مانند سربازان در رژه هرگز به دنبال به سمت چپ یا راست در همکلاسی های خود را هرگز جوک هرگز چشم دوخته اند تا پسران آنها فانتزی و یا عبور یادداشت و یا مانند رفتار انسان است. آره f**king راست.

مدارس ابتدایی به حباب از 30 کودک

در یکی-در-یک-میلیارد تصادف امن اندازه کلاس برای کودکان دبستانی ثابت کرده بود که زمان حداکثر اندازه کلاس برای کودکان دبستانی. گاهی اوقات با اپیدمیولوژی شما فقط خوش شانس بود که. به طور منظم می تواند بیش از حد به عنوان قبل از.

مدارس متوسطه به کل سال حباب

کل سال در دبیرستان آموزش داده خواهد شد در همان laughably به سر می برند ساختمان اما به طور معجزه آسایی هرگز دیدن هر یک از دیگر و یا حتی می دانم سال دیگر وجود دارد. COVID-19 خواسته خواهد شد که به معطل شدن در هوا یا بر روی سطوح به احترام این قانون است و انتظار می رود به توافق برسند.

دانش آموزان مجاز به پوشیدن ماسک

ماسک ماندگاری نخواهد بود اجباری اما قلدری هر کودک است که می پوشد یک ماسک خواهد بود سختگیرانه اجرا توسط گروه همسالان. انتظار بالای شاخه های درختان به festooned با آنها پایان برای اولین بار ،

معلمان به پوشیدن چهره-سپر

معلمان f**king خنده دار در حال حاضر به دلیل آنها و عجیب و غریب به دنبال و انتظار شما را به گوش دادن به آنها. اضافه کردن یک چهره سپر که مه تا زمانی که آنها عصبانی و که توپ از تف-نمناک کاغذ را به رعایت و هیچ امیدی برای هر رشته ای ندارند.

مدارس خصوصی به خوب

آنها رو به آنها کردم و پول آنها می شود خوب است. و این که واقعا همه که مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im