چگونه به استفاده از کارت گرافیک های Nvidia به منظور بهبود کیفیت تماس های خود را

اگر شما در حال پیدا کردن که سر و صدای پس زمینه اخلال voice یا تماس های تصویری ساخته شده از روی کامپیوتر شما و سپس یک قطعه جدید از نرم افزار از Nvidia ممکن است کمک کند (ارائه شده شما سخت افزار لازم برای اجرای آن). منتشر شده در اوایل این ماه RTX صدا با استفاده از سخت افزار موجود در کارت گرافیک Nvidia RTX gpu ها به روند خود ورودی و خروجی صوتی و از بین بردن تقریبا همه سر و صدای پس زمینه.

در زیر شما پیدا کردن یک تظاهرات سریع من ثبت شده نشان می دهد که چگونه آن کار می کند. این ثبت از یک گلوله برفی آبی با استفاده از میکروفون ساخته شده است در قابلیت ضبط تماس در زوم. زمانی که من لازم نیست که نرم افزار را فعال کنید شما می توانید شنیدن صدای clacking از صفحه کلید مکانیکی در زمینه تماس بگیرید. اما زمانی که من به نوبه خود در RTX, صدا, صدا به طور کامل از بین می رود.

به عنوان به خوبی به عنوان شما را پردازش میکروفون ورودی به طوری که مردم شما در حال صحبت کردن نمی تواند شنیدن هر گونه پس زمینه سر و صدا در اطراف شما شما همچنین می توانید نرم افزار برای از بین بردن سر و صدای پس زمینه در آینده از سایر افراد است. بنابراین شما می توانید خودتان را از همکاران خود را با صدای بلند صفحه کلید و همچنین حفاظت از آنها را از خود شما. آن را به یک برنده.

چگونه به استفاده از RTX صوتی برای کاهش سر و صدای پس زمینه

RTX صدای بسیار ساده برای استفاده است, اما نکته این است که شما نیاز به سخت افزار مناسب. به منظور اجرای آن شما نیاز به یک کارت گرافیک Nvidia GeForce یا Quadro RTX کارت گرافیک از نرم افزار با استفاده از این سخت افزار برای پردازش های صوتی خود را. این بدان معناست که شما از شانس هستید اگر شما مسن تر و یا پایین تر پایان Nvidia GPU یک مک و یا ویندوز با یک GPU اختصاص داده شده.

و همچنین به عنوان سخت افزار مورد نیاز دیگر نکته جالب توجه در مورد RTX صوتی است که پس از پردازش در حال انجام است توسط کارت گرافیک شما آن را ممکن است منابع سیستم و به دور از هر گونه بازی ها و یا دیگر گرافیکی فشرده برنامه های کاربردی شما در حال اجرا. من فرار برخی از سریع و کثیف معیار به تلاش برای ارزیابی عملکرد تاثیر و متوجه شد که در حال اجرا RTX صدای من اختلاف ورودی میکروفون کاهش UniEngine بهشت معیار فقط بیش از 3fps یا حدود 6 درصد افزایش به بیش از 8fps یا 14 درصد اگر من با استفاده از این نرم افزار برای پردازش ورودی صوتی نیز هست. که بیشتر یا کمتر آهنگ با YouTuber EposVox گزارش از 4 به 10 درصد کاهش در هنگام استفاده از آن در میکروفون افزایش به 20 درصد با دو میکروفون و بلندگو.

من فکر می کنم که باعث می شود RTX صدای یک گزینه بسیار بهتر برای تماس که در آن شما در حال بعید به نظر می رسد در حال اجرا چیزی گرافیکی فشرده و در همان زمان یک کار کنفرانس به جای در حالی که شما در حال اجرا یک بازی به طور همزمان. اگر شما به دنبال چیزی بیشتر بازی خاص, اختلاف, به تازگی راه اندازی خود را سرکوب سر و صدا از ویژگی های است که ممکن است یک جایگزین بهتر است.

RTX صوتی در حال حاضر در مرحله بتا است اما شما می توانید آن را در فقط چند دقیقه.

  • اولین به روز رسانی درایور نرم افزار خود کارت گرافیک اگر آن را در حال حاضر در حال اجرا بر روی نسخه 410.18 یا بالاتر
  • دانلود RTX صدا از کارت گرافیک Nvidia وب سایت و نصب آن
  • هنگامی که نرم افزار نصب شده است, شما می توانید آن را پیکربندی برای بهبود ورودی صوتی خروجی صوتی و یا هر دو. Nvidia توصیه می کند تنها با آن روشن برای دستگاه ورودی (دفعات بازدید: میکروفون) برای به حداقل رساندن تاثیر پردازش های صوتی را بر روی عملکرد سیستم شما. شما همچنین می توانید انتخاب کنید چه مقدار سرکوب سر و صدا شما می خواهید. من سمت چپ آن را در 100 درصد اما شما ممکن است می خواهم به بازی در اطراف برای پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما.
  • پس از نصب “Nvidia RTX صدای” ظاهر خواهد شد به عنوان یک ورودی صوتی و / یا خروجی دستگاه برای کامپیوتر شما. این بدان معناست که شما می توانید به صدای شما برنامه چت از انتخاب را انتخاب کنید و آن را به عنوان اگر شما می خواهم وصل اضافی میکروفون و یا مجموعه ای از سخنرانان به کامپیوتر شما. بررسی کارت گرافیک Nvidia سایت برای دستورالعمل های خاص در مورد چگونگی پیکربندی نرم افزار به صورت فردی برنامه های کاربردی; در اینجا چیزی است که تنظیم به نظر می رسد در زوم.

Nvidia با نرم افزار نمی باشد منحصر به فرد است. علاوه بر اختلاف را از ویژگی های مایکروسافت همچنین قصد دارد برای اضافه کردن یک قطعه مشابه از قابلیت به تیم بعد از این سال. استفاده از RTX صدای این است که آن را با این نسخهها کار در سراسر طیف بسیار گسترده تر از برنامه های. Nvidia سایت لیست 12 نرم افزار که آن را به اعتبار. اما من تست کردن برنامه ضبط صدا Audacity که Nvidia نیست لیست به عنوان پشتیبانی و متوجه شد که RTX صدا فقط خوب کار می کرد بنابراین به احتمال زیاد به دیگر برنامه های لیست نشده نیز کار می کنند.

هر کس نمی خواهد باید سخت افزار را به استفاده از این ویژگی, و برای دیگران عملکرد ضربه نمی توان ارزش آن را. اما اگر مثل من خود را در بازی های PC به طور عمده استفاده می شود به عنوان یک کار کامپیوتر این روزها و سپس با استفاده از RTX صدای بدون brainer است.

Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید