چگونه به Infinite توسط ژاکوب ریس-the lean lab

درود. من به تازگی معرفی شده است Infinite توسط یکی از بسیاری از کودکان و خودم را با داشتن یک raucously زمان خوب

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 اردیبهشت 1399

درود. من به تازگی معرفی شده است Infinite توسط یکی از بسیاری از کودکان و خودم را با داشتن یک raucously زمان خوب است. بنابراین من در حال حاضر برخی از راهنمایی در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک پر زرق و برق ترین الگوی رفتاری پروردگار.

Lip-sync به Gregorian chant
هیچ چیز می شود مردم شما به ارمغان می آورد بیش از لب همگام سازی به هنرمندان محبوب عصر مدرن. مورد علاقه شخصی من آهنگ لاتین 'Signum مگنوم' نوشته شده برای Introit از جشن فرض از مریم باکره, اما گمان می کنم دعا Lipa را در یک فشار.

اختراع الیزابت Infinite رقص
Sixtus و من تا به حال یک زمان فوق العاده در طول مستند choreographing یک Infinite رقص با هم روی چمن کروکت. برای برخی از این دلیل, رقص, فرانسوی Gavotte به Lil Nas X هنوز به ویروسی اما آن را قطعا می تواند تنها یک موضوع از زمان.

بازی یک شوخی عملی در پرستار بچه
زمانی که من هستم شیرخوار در سرشيشه سايز, من لذت بردن از تحریک با پرستار بچه بازیگوش کیپر در اطراف و مستغلات. در یکی از مناسبت من جایگزین او گردگیر پر با طاووس زنده و پس از آن فیلم برداری متعاقب آن شوق و شعف و سردرگمی است. من پیشنهاد می کنم شما از همان خانه خود کارکنان است.

#TheThatcherChallenge
این تاچر چالش شامل پانسمان تا به عنوان مارگارت تاچر و نوشیدن به اندازه شیر در 15 ثانیه که ممکن است قبل از مدیرهمدردی کمی قاپ زنی آن را به عقب. شما ممکن است پیدا کردن این تا حدودی برانگیختن اما معقول دامن پلیسه دار باید صرفه جویی در شما را از هر گونه در گیری خجالت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن