چگونه به چوب به لحاظ اجتماعی فاصله کباب زمانی که شما عصبانی

نگران شما باید بیش از حد بسیاری از شیراز و تلاش برای نشستن بر روی شریک زندگی خود را جذاب همکار زانو? در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن فاصله خود را به یک سخت یک متر.

وانمود می کردم سرفه

شما می خواهم امیدوارم که همه مهمانان خود را بلافاصله ترک اگر شما شروع به spluttering بیش سالاد سیب زمینی. اما همه آنها پس از جان گذشته برای یک حزب است که آنها را به سادگی خوشه با هم برای امنیت روم شما به تنهایی توسط بن کمپوست.

Weaponise نفخ شکم

آن را شدید اما اگر شما می خواهید مردم به خود را حفظ فاصله parping برخی از بوی بد واقعا کمک خواهد کرد. حفاری در صمیمانه به مشکوک کبابی مرغ چراغ پیشانی مدل tikka و اجازه rip با شور و شوق.

بود embarrassingly مست

هنگامی که شما رو عصبانی قبل از coronavirus شما را از یک فیلتر که متوقف تماس با شما خود را در یک چاق, کابوس یا استفراغ خود را خوش تیپ همسایه روی دهد. به نوبه خود این فیلتر کردن و مردم را پشتیبان گیری دور یا جرم یا خجالت.

اجازه ندهید که آنها را به استفاده از توالت

حتی اگر دولت دستورالعمل می گویند مردم می توانند با استفاده از خود را لو ندهید اجازه دهید آنها را. پس از necking سه بطری کاوا آنها باید در جستجوی یک مستراح و یا رفتن به خانه به معنی باغ خود باقی بماند کم جمعیت در تمام زمانها.

اصرار دارند هر کس خود را کارد و چنگال

و مواد غذایی, چاشنی, نوشیدنی ها و صفحات. سپس می گویند آنها نمی توانند با استفاده از خود کباب و آنها را ایستاده بر روی درایو. آنها تصمیم خود را حزب است گه در عرض پانزده دقیقه و ترک فورا حل مشکلات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید