چگونه به تظاهر به لذت بردن از بودن در تعطیلات زمانی که شما وحشت زده

در جریان یک تئوری آرامش بخش هفته دور اما شما در واقع به ترس از دست زدن به هر گونه سطوح آن را برای رفتن به یک کابوس ؟ در اینجا این است که چگونه به آن را جعلی.

ادعا می کنند شما را دوست دارم یک سفر جاده ای

شما می توانید در حال حاضر پرواز به برخی از کشورها اما چه نوع از مجنون می خواهد به دام افتاده در یک لوله فلزی با 200 دیگر برنامه به طور بالقوه مرگبار مسافران? اصرار بر رانندگی و وانمود به شما آن را دوست دارم حتی اگر آن را به شما طول می کشد نه داغ و تحریک پذیر روز برای رسیدن به مورد علاقه خود را و ویلا در یونان.

خوردن تمام پیک نیک در خودرو

حتی اگر کافی نت ها باز هستند و شما نمی توانید مطمئن باشید که COVID-19 ندارد کمین در کارد و چنگال. خود را ناامید کننده ساندویچ خوردن آنها را در ماشین و تظاهر آن باعث می شود شما دلتنگ بدبختی تعطیلات از دوران کودکی خود را.

دائما مست

شما مجاز به شروع به نوشیدن در 10 روز تعطیلات که خوب است چرا که شما به آن نیاز دارید را فراموش کرده ام به نگرانی در مورد اینکه آیا تعطیلات کلبه شما استخدام شده است به درستی ضد عفونی و یا فقط به طور مبهم پاک با بیش از یک جوانه آلوده پارچه.

همه شما را در عشق ورزیدن کمپینگ در باران

اگر شما نمی توانید استراحت به اندازه کافی به خواب در رختخواب شما نیست شخصا جوش شسته به جای رفتن به کمپینگ. شما را به هر یک مورد از صفحه اصلی است که چرا کمپینگ ناخوشایند کابوس, اما حداقل شما می دانید که همه چیز را به قاشق چای خوری شده است sterilised.

ماندن در خانه و فتوشاپ تصاویر

اگر ترک خانه به نظر می رسد بیش از حد از اضطراب زده درد در الاغ, فقط در خانه بمانند. دانلود برخی از تصاویر از, اسپانیا, فتوشاپ خود را در پاپ آنها را در Facebook و زیبا و آرامش بخش زمان در ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de