چگونه به تظاهر به خشم در مورد جدید بریستول مجسمه در غیر نژادپرستانه راه

یک زندگی موضوع مجسمه به نظر می رسد در بریستول که در آن ادوارد Colston استفاده می شود برای ایستادن و شما عصبانی. در اینجا چگونه به تظاهر این هیچ ربطی به اینکه نژادپرستانه:

مناسب قوانین و مقررات نیست به دنبال

شما رو به احترام برنامه ریزی قوانین شما نیست ؟ به غیر از زمانی که شما تبدیل به گاراژ خود را به یک میخانه کردم و جریمه نقدی محکوم شد. اما frothing بیش از یک مناسب ارزیابی ریسک بسیار کمتر نژادپرستانه از خود نفرت غریزی از یک زن مجسمه به جای یک مرد سفید پوست است.

ادوارد Colston بود زیادی برای بریستول

‘Colston یک نیکوکار ساخته شده است که بریستول آنچه را که تا کنون انجام می شود؟’, گریه هزاران نفر از مردان مراجعه کننده به Clarkson مثل او یک همسر. خوب, جن رید قطعا هرگز به بردگی گرفته شده ده ها هزار نفر از مردم پس در تعادل او هنوز هم می آید جلو.

آن را تشویق ‘حکومت اوباش’

هر کسی ناله در مورد حکومت اوباش تحت این تصور که در خیابان در حال غرق با خشونت باندهای آنها خواستار توقف تماشای ‘Allo! ‘Allo! تهدید سونامی مجسمه topplings هرگز محسوس. Colston را در نشان می دهد در یک موزه به زودی. دریافت بیش از آن.

تمام زندگی ماده

آیا شما به طور تصادفی درک اشتباه پایان از چوب و یا اینکه عمدا نادان شما می توانید تظاهر به رایگان از تعصب با گفتن مجسمه نباید وجود داشته باشد چرا که “تمام زندگی ماده”. مهم نیست که آن را حس حتی برای شما.

آن شروع خواهد شد یک مسابقه جنگ

خواهد بود وجود ندارد نژادپرستی اگر مردم متوقف آوردن آن را ادعا می کنند همه کسانی که نیز بصورتی پایدار و محکم بر این باورند ما در حال رفتن برای مسابقه جنگ. خوشبختانه این تنها وجود دارد در ذهن خود را در کنار یک رنگی فانتزی در مورد داشتن یک پاینت با Nigel Farage.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im