چگونه به تظاهر نبود U-نوبه خود

به طور کامل تغییر ذهن خود را در 24 ساعت ساخت حمل و نقل وزیر Grant Shapps نگاه یک دیک دوباره ؟ تظاهر شما نیست:

هرگز از شنیده می شود او

ادعا می شود کاملا نادان از آن روز پیشرو, اخبار, داستان, فوتبالیست مارکوس Rashford ورزش فوتبال و مفهوم ورزش است. اضافه کردن که شما بسیار مشغول به رغم عظیم فقدان شواهد.

آن را سحر و جادو

اگر شده است وجود دارد برخی از نوع از اضطراب عمومی و کل کشور فکر می کند شما یک tightfisted حرامزاده آن را نادیده گرفت. عمل به عنوان اگر شما تغییر از قلب وارد به عنوان اگر توسط سحر و جادو و هیچ کس دیگری را در نظر داشت هر گونه نفوذ در آن است.

فکر آن را از طریق و تجدید

متناوبا, شما می توانید وانمود کنید شما فکر می کنید در مورد شما تصمیم گیری واقعا سخت و سپس معکوس آن را پس از بررسی شواهد و مدارک. این چیزی است که شما همیشه می خواهم انجام است که حتی اکثر تندرو راست گرا که گرایش دیوانه که رای دادند شما با داشتن شک و تردید است.

بهتر است شما متوجه این از چیز دیگر

در حال اجرا در کشور با shambolic پاسخ به جهانی همه گیر? هر چیزی که منحرف و حتی تحقیر آمیز u-نوبه خود و متوسط عمل نجابت شما تا به حال خود را بازوی پیچ خورده به موافقت خود را برای خوب است.

متاسفم متاسفم

داشتن توپ به اعتراف شما در اشتباه بودند و عذر خواهی یک عمل و صداقت و پس از آن را انجام نمی. نفس خود را ممکن است یک ضربه است و باید اجتناب شود زیرا هر چند عظیم آن را terrifyingly شکننده مانند یک بالون هوایی کوچک.

نمی دهد یک بازی شیر یا خط

شانس هستند که اگر شما به این راحتی متقاعد به U-نوبه خود به شما نمی دهد یک بازی شیر یا خط به هر حال پس چرا تظاهر ؟ دخترانه خود را hay bale مو و حمل بدون در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de