چگونه وانمود کند همه چیز به خوبی پیش میرود هنگامی که آن را به وضوح نمی باشد و توسط مت Hancock

شما مسئول برای چیزی بسیار مهم است و آن را تبدیل به یک کل shitshow? در اینجا این است که چگونه به منظور تلاش برا

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

شما مسئول برای چیزی بسیار مهم است و آن را تبدیل به یک کل shitshow? در اینجا این است که چگونه به منظور تلاش برای متقاعد کردن خودتان و دیگران که همه چیز خوب است.

نگاه مانند شما می دانید آنچه شما انجام می دهند
اگر شما در حال انجام برخی از صحبت های عمومی مانند یک ارائه کار یا عمده دولت جلسه پوشیدن کت و شلوار و کراوات و جلو صورت جدی است. اگر شما نگاه بخشی از آن خواهد شد بسیاری دیگر برای مردم به درک شما کاملا ballsed همه چیز.

کمانچه جزئیات
خودتان را نگاه کنید کمتر بی فایده جزئی برخی از جزئیات در اطراف برای مثال شمارش یک جفت دستکش به عنوان دو مورد از PPE به منظور آن را به نگاه مانند بیشتر وجود دارد در دسترس است. کسی خواهد شد در نهایت شما در پیدا کردن و شما مانند یک ادم سفیه و احمق, اما آن را به شما برخی از زمان خرید.

را وحشی ادعا می کند که شما نمی توانید زندگی می کنند تا به
اگر مردم شروع به گمان شما کمی بی فایده آنها را منحرف ساخت تا برخی از مزخرف برای مثال رسیدن به 100,000 روزانه آزمون ظرف یک ماه. به یاد داشته باشید که یکی دیگر از حواس پرتی آماده زمانی که یکی از اصلی نتواند مانند پرتاب در اطراف مبالغ از پول نقد.

هرگز عذر خواهی
عذرخواهی اساسا پذیرش شکست بنابراین هرگز اجازه می دهد تا یک به فرار خود را. مهم نیست که هرگز عذرخواهی باعث می شود شما به نظر می رسد مانند یک ربات ناتوان از همدلی و شفقت است. حق بودن بسیار مهم تر است.

فقط انکار همه چیز
وقتی پرسید که آیا شما احساس می کنید شما colossally f**ked به سادگی می گویند هیچ. Brazening آن را هنگامی که شما را شکسته ام کار دستگاه فتوکپی است که کمی متفاوت از جلوگیری از مرگ و میر دهها هزار نفر از مردم, اما اصل این است که هنوز هم همان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب