چگونه می توان این بیماری همه گیر همه چیز در مورد شما

از جان گذشته برای جلب توجه ؟ بیمار از برخی از ویروس سرقت خود را رعد و برق ؟ در اینجا چگونه به این همه گیر جهانی همه چیز در مورد شما است.

شکست دادن هر کس دیگری را ناله

همه رفتن را از طریق جهنم در حال حاضر, بنابراین همه چیز را بدتر تبدیل بدبختی به احساساتی رقابت است. هنگامی که دوستان خود را در مورد شکایت متعادل یک کار مهد کودک بلافاصله شروع در مصیبت شما درد و رنج با laggy زوم تماس به کار می کنند.

سوگواری خود را لغو رویدادها

ارسال تصاویر از حوادث هیجان انگیز به Facebook شد راه سعی و آزمایش برای مردم خسته کننده برای جلب توجه. در حال حاضر که غیر ممکن است شما را مجبور به نوشتن یک نفس طولانی وضعیت عزاداری هر گیگ و خانواده مناسبت شما از دست رفته نتیجه رسید با گفتن هر کس به ‘امن’.

کف زدن برای بیمه خدمات درمانی بلندترین

کف بهداشت و درمان کارگران با دست های خود را فقط آن را قطع نمی کند هر بیشتر. سعی کنید clanging, گلدان و تابه اجازه خاموش کردن آتش و یا تنظیم کردن klaxons برای اثبات شما سپاسگزار بریتن و سپس وانمود کردن ناباوری زمانی که خود را حرفه ای-فیلم برداری از تلاش های ویروسی.

نگران با صدای بلند در مورد سلامت شما

اگر شما نمی توانید ضرب و شتم COVID-19 شما نیز ممکن است متقاعد کردن مردم به شما به پیوست آن. همه هشدار در مورد خود را کمی افزایش دما و درد مفاصل و به طور کلی peakiness ادعا می کنند باید آن را coronavirus و شیر آن برای همه است.

استفاده از آن را به صورت سیاسی به دست آوردن

به دنبال به دست آوردن دوباره انتخاب می شوند ؟ Coronavirus یک فرصت طلایی برای اثبات شما یک رهبر صالح است که مردم پشت می توانید دریافت کنید. حتی اگر شما به طور کامل botched پاسخ و دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان فقط چیزهای مثبت می گویند و شما برنده هستید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes