چگونه به یک درد در الاغ در باغ مشترک در طول مستند

شما با استفاده از یک جمعی باغ در طول مستند? در اینجا چگونه به رفتار به عنوان اگر آن را متعلق به شما شخصا و f**k هر کس دیگری.

بازی گه موسیقی

هر گه موسیقی را انجام خواهد داد – Coldplay, شاید برخی از Celine Dion. اما رفتن مایل اضافی و تحقیقات و دانلود برخی از واقعا افتضاح زباله – ستاره Trekkin’, tuneless متفرقه, بیایید کار توسط Mick Jagger. به یاد داشته باشید برای قرار دادن آهنگ ها در تکرار واقعا به f**k مردم.

مکرر کباب

‘مکرر” به معنی “هر روز”. مطمئن شوید که کل مشترک باغ پر از دود به سرعت در حال دنبال چرب بوی ارزان سوسیس. همچنین دعوت از حد بسیاری از استلا-swigging آمپول به نوبه خود از باغ به یک کانون عفونت و بحث bollocks با صدای بلند.

شستن بیش از حد

اگر شما یک مشترک خشک کن دوار یا مشابه انجام نمی دهد هر گونه f**ker یک فرصت از آن استفاده کنید. شستن لباس تمیز بی ارزش در صورت لزوم. اگر هیچ گونه امکانات وجود دارد قرار داده تا یک بار از لباس های خطوط به شکل آزار دهنده موانع و باغ های عجیب و غریب “آمریکای جنوبی shanty town’ پرنیان.

اجازه دهید سگ خود را اجرا amok

شما باید خود را بسیار تحریک کننده سگ. همه اینها عالی:

● هر نژاد که بسیار سخت, به عنوان مثال. Staffies یا روت ویلر. هیچ راه بهتری برای خراب کردن افراد دیگر لذت بردن از باغ از زندگی در ترس از خورده شدن.

● هر سگ از هر نژاد است که متوقف نخواهد شد پارس. توضیحی است.

● هر سگ که فقط سر و دست شکسن. این نیاز نمی تواند تهدید آمیز فقط در مجموع درد. خوب سر و دست شکسن سگ’ عادات عبارتند از: پرکاری نوجوانی, خوردن علف و barfing تا استخر از بیمار و نشان دادن هر کس خود را ناخوشایند آلت تناسلی مرد.

دریافت ویدئو

فراموش نوازش سنگین با شریک زندگی خود را که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را می تواند به نوبه خود دخول جنسی در هر لحظه ترک پدر و مادر با استفاده از باغ در tenterhooks در مورد بچه های خود را در مورد به دست آوردن یک گرافیک بسیار توضیح پرندگان و زنبورها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im