مردان در حال ظاهرا کمتر احتمال دارد به پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که آن را به عنوان نشانه ای از ضعف است. در اینجا چگونه به پوشیدن یک در یک سوپر-بوچ مردانه راه است.

یکی را انتخاب کنید که به نظر می رسد مانند آن را از یک پست آخرالزمانی فیلم ترسناک

پارچه ماسک ها برای پذیری. مردان واقعی پوشیدن ماسک است که نگاه به عنوان اگر آنها اجازه می دهد آنها را به جستجو برای بازماندگان در زمین بایر بی ثمر پس از یک حمله هسته ای به جای پاپ به Morrisons برای یک کیسه نخود فرنگی منجمد.

وانمود شما واقعا عصبانی کردن در مورد آن

در سال 1983 هنگامی که مردم فکر می کردند با پوشیدن کمربند ایمنی ساخته شده آنها را نگاه بزرگ, نشستن می تواند آنها را سرزنش قانون است. متاسفانه نیست که اعمال ماسک, اما شما می توانید اخم و چشم رول بنابراین هر کس می داند که شما تنها با پوشیدن یک تحت فشار از شریک زندگی خود را که – wimpily – نمی خواهید او را پدر و مادر سالمند را به مرگ.

پوشیدن یک ماسک ساخته شده از مواد استتار

اگر ماسک خود را به خاکی الگوهای است که نشان می دهد شما فقط به پایان رسید در یک تمرین نظامی مردم فکر می کنم شما دشوار است. و یا آنها ممکن است فکر می کنم شما یک بار زندگی می کند که با مادر و بسیاری از SAS کتاب و غمگین ، همچنین نگاه کنید:, سیاه, ماسک شما فکر می کنم شما را مانند یک نینجا.

هر کسی که گوش شما در حال انجام آن برای دیگران

اگر عصبانی بودن مناسب نیست سعی کنید اقدام مانند یک, بزرگ, بزرگوار قهرمان به جای. شما در حال گرفتن یکی برای این تیم و صرفه جویی در زندگی چند در راه است. شما اساسا سوپرمن اما بدون چند بی ارزش غم انگیز فیلم در مورد شما.

زحمت و گرفتن coronavirus

نمی تعظیم به فشار از دانه های برف. چاک که ماسک در بن و به دور تسکو تنفس سخت و لمس کردن تمام سطوح. زیرا هیچ چیز بانوان بیش از یک مرد با یک شدید بیماری تنفسی است که یک بدنساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im