چگونه شما تغییر برای بدتر در طول مستند?

این هفته از بازداشت خانگی شد بسیاری از ما را حتی بدتر نسخه از خودمان است. در چه راه هایی باید شما را تبدیل به بیشتر از یک arsehole از شما در حال حاضر بود ؟

شما از دست داده ام همه عزت نفس

شما در حال گفتن خود را شما می توانید رمز عبور خود را pyjama bottoms به عنوان شل تابستان گرم و به طور جدی بر این باورند که تلاش خود را با قیچی آشپزخانه معنی وجود دارد هیچ دلیلی برای صرف پول در کوتاه کردن مو دوباره حتی اگر شما مانند نگاه Worzel joseph cox اگر او ساخته شده توسط یک کودک است.

شما لذت بردن از سازمان های سرگرم کننده

شما استفاده می شود به یک فرد جالب اما در حال حاضر شما نگاه به جلو به مجازی آزمونها و با میل و رغبت شرکت در Facebook عکس چالش است. اکثر despicably از همه, آن را در واقع آوردن معنا و مفهوم زندگی خود را.

خود را بزرگترین آرزوی یک موریسون تحویل اسلات

تحویل اسلات است که همه شما نیاز به شما را احساس شما چیزی بدست آمده است. و شما با خوشحالی به تیره به طول رسیدن به آن را مانند به عنوان يك سالمند خود را می داند.

شما در حال تماس خود را یک “foodie’

فقط چون شما آموخته ام به توصیف ماکارونی با عنوان “al dente” هنگامی که شما در میانهی شب پخته شده آن را به درستی, شما با افتخار به همه می گویم شما یک foodie در حال حاضر”. مردم واقعا رفتن به رنج می برند هنگامی که شما شروع به میزبانی مهمانی های شام پست-مستند.

شما عشق خود را خمیر ترش استارت بیش از خانواده خود

شما داده می شود مخلوطی از آرد و آب یک انسان نام و پرداخت آن بیشتر توجه روزانه از هر فرد واقعی در خانواده خود است. شما را انتخاب کنید برای نجات خمیر ترش در صورت آتش سوزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>