چگونه یک کتاب جدید در مورد Instagram تغییر درک ما از بنیانگذاران’ خروج

امروز اجازه دهید نگاهی به یک استراحت از بحث ما جهانی همه گیر به بحث در مورد یکی از کتاب های مورد علاقه من از ماه های اخیر: سارا Frier را بدون فیلتر: The Inside Story of Instagram, است که از امروز. این دقت در گزارش قشنگ و گفت: داستان در مورد یکی از موفق ترین برنامه های تا کنون ایجاد شده. بدون فیلتر است, ریشه های ازدواج داستان — یکی در مورد اتحادیه بین Instagram را زودرس cofounders و Facebook است, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ. و در حالی که ما شناخته شده برای برخی از زمان در حال حاضر که این ازدواج در نهایت بد رفت — Kevin Systrom و مایک کریگر پا را از نقش خود در ماه سپتامبر 2018 — بدون فیلتر را پر می کند در بسیاری از جزئیات. و در طول راه آن را تغییر راه من فکر می کنم مورد چگونه Facebook را بدست می آورد شرکت.

روایت در مورد Facebook را کسب Instagram تا به حال شده است که چیزی شبیه به این: زوکربرگ می بیند به سرعت در حال رشد اجتماعی جدید نرم افزار ارائه می دهد آن را پس از آن چشم ظاهر $1 میلیارد دلار به ارمغان می آورد و این تیم سرنشین با یک وعده نزدیک به کل استقلال. Instagram برسد outsized موفقیت, اما که استقلال دیگر کم در طول زمان در نهایت منجر به پارگی است که فرستاده Systrom و Krieger بسته بندی.

رئیس بینش است که Frier به ارمغان می آورد داستان Instagram در هیچ فیلتر است که Instagram را vaunted استقلال شروع به تبخیر از شروع. و این نه به دلیل Facebook بلافاصله شروع به فشار دادن انگشت شست خود را در سازمان — زوکربرگ واقعا اصرار دارند که آن را به سمت چپ به تنهایی به ویژه در اوایل روز است. بلکه آن را به دلیل Instagram کوچک بود سازمان فقط 13 نفر و شرکت مورد نیاز Facebook منابع به شناور باقی می ماند. به عنوان سازمان رشد آن حفظ هویت متمایز بسیار طولانی تر از بسیاری از شرکت های بزرگ خریداری. اما آن را نیز رشد برای تبدیل شدن به بسیار بخشی از Facebook.

به عنوان کسی که نوشته های زیادی در مورد محتوای اعتدال من خوشحال برای دیدن Instagram تیم تخلیه مسئولیت پلیس رفتار کاربر به Facebook اساسا بر راه رفتن در درب. Frier می نویسد:

“Facebook تا به حال با دستمزد کم در خارج از پیمانکاران به سرعت از طریق کلیک کردن پست شامل یا مربوط به برهنگی و خشونت و سوء استفاده و سرقت هویت و بیشتر برای تعیین اینکه آیا هر چیزی نقض قوانین و نیاز به در نظر گرفته شود. Instagram کارکنان دیگر خواهد بود به عنوان نزدیک به خود را به بدترین محتوا. کابوس خود خواهد بود رسما برون سپاری.”

سال بعد به عنوان قلدری شد یک مشکل بزرگتر در میان جوان Instagram, کاربران, مدیران وجود دارد خواسته Facebook برای سرشماری به ساخت خود را “صداقت” تیم. زوکربرگ رد درخواست — Facebook در حال حاضر ساخته شده یکپارچگی تیم خود را و نمی خواهم به تکراری تلاش. این Instagram تیم عصبانی شد با تصمیم اما در برخی از راه آنها تا به حال از آن ساخته شده خود را طولانی در پیش است.

اما این به این معنا است که Facebook نمی tamp را در Instagram استقلال در طول زمان است. بسیاری از جزئیات گزارش شده در سال گذشته در یک 12,000 کلمه از ویژگی های سیمیکه من خلاصه در این ستون. Frier می افزاید: به دانش ما با تشکر از مصاحبه های گسترده با Instagram بنیانگذاران آن کمک به ما در درک آنچه که آنها فکر به این همه می گذرد. در یکی آشکار عبور Frier بازگو آنچه اتفاق افتاده است زمانی که Facebook را رئیس سابق محصول افسر Chris Cox شد رئیس خود. آن را تنها چند ماه قبل از اینکه آنها را ترک کنید این شرکت:

“بیایید مستقیم با یکدیگر” Systrom گفت کاکس با Krieger در اتاق هنگامی که او در بازگشت از مرخصی. “من نیاز به استقلال است. من نیاز به منابع است. و زمانی که چیزی اتفاق می افتد, من می دانم که من همیشه رفتن به موافقت با آن, اما من نیاز به صداقت است. این چیزی است که رفتن به نگه داشتن من در اینجا.”

چند ماه بعد Systrom گفت کاکس “هیچ یک از چیزهایی که من خواسته اند اتفاق افتاده است.” و سپس او و Krieger ترک.

باید Instagram را شبه استقلال باید به طول انجامید برای همیشه لطفا برای ؟ می تواند آن را به طول انجامید برای همیشه لطفا برای ؟ این سوال بزرگ که آویزان بر هیچ فیلترو همچنان مربوط به کسانی که می خواهم برای دیدن Instagram چرخید پشت به یک شرکت مستقل. به عنوان کسی که خواسته Instagram به حال فروخته شده به یک شرکت بزرگ من تجربه باز کردن فصل به عنوان یک نوع از فیلم ترسناک — نوع که در آن شما در حفظ و فریاد در دلیر نوجوانان به رفتن به خانه دانستن آنها بخت برای رفتن به جایی که آنها هستند و برخی به دیدار با نابهنگام پایان.

و هنوز من مشکل این استدلال که Facebook است نه اساسا درست انجام شده توسط Instagram. برای سال آن اجازه شرکت در حفظ آن خود را منحصر به فرد فرهنگ با تاکید بر ساخت و مقاومت به spammy رشد نرم و عالی ارادت به صنعتگر قهوه. و آن را به شدت ترویج برنامه قدرتمند خود را از طریق کانال های, کمک به رشد این شرکت در گذشته 1 میلیارد کاربران است.

Instagram آیا حق با Facebook و همچنین نشان دادن این شرکت است که یک برنامه می تواند موفقیت از طریق دقیق شور و مشورت و تمرکز بر سادگی است. با ارائه متمایز جایگزین برای بزرگ آبی برنامه Instagram بود قادر به گرفتن یک جمعیتی جوان است که Facebook را از دست داده بود امروز بدون.

شاید Facebook و شرکت تابعه آن نگه داشته می تواند یادگیری برای یکی دیگر را برای چندین سال. اما خرید اینترنتی از سال 2016 انتخابات به احتمال زیاد ساخته شده است که غیر ممکن است. سال Systrom و Krieger ترک نیز سال از کمبریج Analytica رسوایی و حساب را از دخالت بر روی پلت فرم. در آن سال زوکربرگ برای اولین بار به نام شهادت قبل از کنگره و تحقیقات این شرکت حفظ حریم خصوصی و رقابت شیوه شروع به چرخش در اطراف جهان است.

آن را یک سال در تعریف بحران و سال زوکربرگ گفته مدیران ارشد او تا به حال تبدیل شدن به یک جنگ به مدیر عامل. در بیشتر صلح آمیز بار آن را در خدمت زوکربرگ به ویژه گروه از lieutenants در حال اجرا شبه پادشاهی مستقل مثل Instagram و واتساپ. اما در زمان جنگ و وفاداری به باعث شد بیشتر با ارزش صفت از به دست آورد بنیانگذاران’ iconoclasm. و شماره 1 به علت در Facebook برای همیشه بوده است ادامه داد: وجود Facebook.

اگر یک درس بزرگتر در اینجا آن چیزی است که ما باید درک دفعه یک شرکت بزرگ بدست یکی کوچک و اطمینان ما از آن باقی خواهد ماند “مستقل است.” اولین چیزی که می دانم این است که استقلال شرح داده شده است به احتمال زیاد بیش از حد. و دومین چیزی که می دانم این است که استقلال به احتمال زیاد همراه با تاریخ انقضا. در کسب و کار شما قول می دهم کسی که استقلال نسبی برای مدت سه سال شاید یا پنج. اما در برخی از نقطه از زمان که جهان تغییر خواهد کرد و شما متوجه است که هیچ وعده واقعا برای همیشه لطفا برای.

رابط کاربری زنده!

من خوشحال هستم که به شما بگویم که Frier و من بحث خواهد شد بدون فیلتر ما برای اولین بار مجازی قسط از ما زنده رویداد سری. برگزار خواهد شد در روز شنبه, مارس 21 در 5:30بعد از ظهر PT و باید یک مکالمه است. اگر شما خواندن کتاب من امیدوارم که شما نشان می دهد پرسش — و البته به ما بپیوندید. این رویداد رایگان است و شما می توانید در اینجا پاسخ دهید. توجه داشته باشید که تنها 500 نفر می توانند شرکت کنند — اگر شما می خواهید برای پیوستن به, لطفا پاسخ دهید, به زودی.

نسبت

امروز در اخبار است که می تواند بر درک عمومی از تکنولوژی سیستم عامل است.

⬇️روند را: آمازون اخراج یک کارمند انبار کسانی که در کار سازماندهی در یک مرکز پاسخگویی در مینه سوتا است. کارمند شده بود دفاع برای شرایط کاری بهتر و دقیق تر تمیز کردن استاندارد.

⬇️روند را: آمازون اخراج دو شرکت کارکنان که صریح منتقدان این شرکت سیاست های آب و هوا و حال تاخته شرایط در آن انبارها به عنوان نا امن در طول coronavirus بیماری همه گیر. آمازون می گوید: کارکنان از کار اخراج شدند به دلایل دیگر. خنده دار چگونه آنها را حفظ کرد و گفت که!

همه گیر

⭐ حالا که اجتماعی فاصله اقدامات آغاز به کار وجود دارد صحبت از بازگشایی اقتصاد است. اما این بدان معنا نیست که همه چیز می تواند و یا خواهد شد به حالت عادی بازگشت. در باید به عنوان خوانده شده و سرد چشم نگاه در ماه ها و سال های پیش رو به اقیانوس اطلس را اد یونگ در مورد آنچه که آن را به حرکت رو به جلو:

این بیماری همه گیر است که یک طوفان یا آتش سوزی ، آن است که قابل مقایسه نیست به پرل هاربر یا 9/11. از جمله بلایای طبیعی هستند و محدود در زمان و فضا است. به SARS-CoV-2 ویروس معطل خواهد شد در طول سال و در سراسر جهان است. “هر کس می خواهد به دانستن زمانی که به پایان خواهد رسید” گفت: Devi Sridhar عمومی-کارشناس بهداشت در دانشگاه ادینبورگ. “که نه حق سوال. سوال درست این است: ما چگونه ادامه دهید؟”

⭐ فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom پرده برداری از یک راهنمای جدید برای بلند کردن اجسام دولت coronavirus محدودیت. در این اطلاعیه او مشخص شده شش شاخص های کلیدی است که راهنمای این دولت تصمیم به عنوان آن را در نظر لغو اقامت در خانه به عنوان گزارش شده توسط ویلیام Feuer در CNBC:

“توانایی برای نظارت و حفاظت از جوامع ما از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض;

توانایی برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر شدید COVID-19;

توانایی بیمارستان و سیستم های سلامت برای رسیدگی به موج;

توانایی برای توسعه درمان برای پاسخگویی به تقاضای;

توانایی برای کسب و کار مدارس و مراکز مراقبت از کودکان به حمایت فیزیکی فاصله; و

توانایی برای تعیین زمانی که به reinstitute اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم.”

بازگشایی اقتصاد بستگی دارد شرکت های تشخیص coronavirus موارد در محل کار. در اینجا چگونه است که ممکن است کار می کنند. (اسکات Gottlieb و لورن سیلویس / وال استریت ژورنال)

گوگل و اپل تماس-ردیابی برنامه را حفظ خواهد کرد افراد ناشناس. اما این تکنولوژی هنوز هم می تواند آسیب پذیر به عضو شورای نظارت مدت و حقه بازی. نشانه گذاری میسازد جوانب مثبت و منفی از این رویکرد است. (جولیا Angwin / نشانه گذاری)

سابق کاخ سفید تکنولوژی مشاور باعث می شود در مورد به همین دلیل حفظ حریم خصوصی داده ها باید یک جزء بنیادی از کشور در پاسخ به COVID-19. او می گوید: آمریکایی ها باید ویژگی های کنترل داده های خود را به طوری که آنها مجبور به تکیه بر وعده از شرکت های فن آوری و یا دولت در مورد چگونه اطلاعات خود را استفاده خواهد شد. (جان Ackerly / پروتکل)

موسسه تحقیقات راه اندازی یک ابتکار عمل را به تصرف smartwatch داده از تقریبا هر نام تجاری برای دیدن اگر آن را می تواند پیش بینی در حال ظهور مناطق در معرض خطر برای covid-19 عفونت. این طرح که با نام شناسایی و مطالعه است. می wearables شود بهتر است در تماس با ردیابی از گوشی های هوشمند? من از دیدن بسیاری از زمینهای برای این رویکرد در صندوق پستی من. صحبت که… (اریک Topol / واشنگتن پست)

تحقیقات جدید نشان می دهد نقاط داغ برای آنفولانزا می توان پیش بینی کرد از طریق داده های جمع آوری شده توسط یک ساعت هوشمند یا گروه تناسب اندام. زمانی که خوشه ای از مردم در یک منطقه نشان داد ضربان قلب ارتفاع آن پیش بینی افزایش بعدی در شبه آنفولانزا و عفونت های سریع تر و بهتر از مدل های مراکز کنترل بیماری در حال حاضر در حال استفاده است.

Coronavirus به ارمغان آورده است بهترین و بدترین در متوسط. این پلت فرم وبلاگ نویسی است که در حال حاضر به برخی از مقالات در مورد COVID-19 — و بسیاری از اطلاعات غلط. در برخی از راه های که این سایت چگونه طراحی شده بود. (Zoe شيفر / آستانه)

بینندگان در یوتیوب اخبار ویدئوها افزایش یافت 75 کامل در هفته های اخیر از زمان مشابه در سال گذشته. میلیون ها نفر از مردم در حال تبدیل به تصویری سایت برای به روز رسانی در coronavirus. شخصا من تبدیل به تصویری سایت بسیار آرام بخش ویدئوها از Ina Garten جوجه برشته اما شما!(علامت برگن و Emily Chang / بلومبرگ)

اپل راه اندازی یک ابزار جدید است که نشان می دهد که چگونه به خوبی مردم زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. آن جمع آوری داده های ناشناس از نقشه های اپل و کار می کند به طور مشابه به آنچه که گوگل انجام شده است نشان می دهد روند از نقشه های گوگل. یک زمان وجود دارد من نمی اعتماد به نقشه های اپل به من بگویید اگر من در کالیفرنیا یا نه. آن را به یک راه طولانی! (تاد Haselton و کریستینا فار / CNBC)

صنعت تبلیغات در حال رفتن به یک رکود آن را به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار حتی Facebook و Google. اما این شرکت هنوز هم کرایه بهتر از کوچک قابل حمل ، (Daisuke Wakabayashi تیفانی هسو و مایک اسحاق / نیویورک تایمز)

ویروسی پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook, Twitter و Instagram ادعا کرد که نمایش “آخرین گی کنفرانس” در ایتالیا قبل از شیوع کروناویروس. این کلیپ در واقع از یک کارناوال در برزیل در ماه فوریه سال 2018 دو سال قبل از ایتالیا برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد است. (Agence France-Presse)

Facebook و همسایه اجازه داده اند مردم به گرد هم می آیند در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما این سیستم عامل را نیز تبدیل به مکان هایی برای مردم به شکایت در مورد کسانی که زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. شکاف نشان دهنده گسترده تر بحث بر سر اینکه آیا بهداشت عمومی سبقت آزادی های مدنی در این زمان از یک بیماری همه گیر. (Yoree Koh / وال استریت ژورنال)

تعامل ملی و محلی منابع خبری در Facebook انفجار است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که تعامل با hyper-حزبی ناشران است که به سختی در حال رشد است. این اخبار نشان می دهد مصرف کنندگان به دنبال محلی و رسانه ملی با اقتدار به درک تاثیر این ویروس. (سارا فیشر و نیل روچیلد / Axios)

ویروس ردیاب

مجموع موارد در ایالات متحده: حداقل 597,834

مجموع مرگ و میر در آمریکا: بیش از 25000

موارد گزارش شده در کالیفرنیا: 24,524

موارد گزارش شده در نیویورک: 202,208

موارد گزارش شده در نیوجرسی: 68,824

موارد گزارش شده در ماساچوست: 26,867

موارد گزارش شده در میشیگان: 25,487

داده ها از نیویورک تایمز.

حاکم

دموکرات ها در حال صرف به شدت در یوتیوب , تبلیغات, اما آنها عقب جمهوریخواهان از نظر محتوای آلی. جناح راست ارقام مانند بن شاپیرو, علامت, تاس و پل جوزف واتسون را کشت enormous موارد زیر بر روی پلت فرم و نمی شده است همسان با معادل در سمت چپ. (الکس تامپسون / سیاسی)

ق راه اندازی یک کانال جدید به لیست های سیاسی در کمپین های تبلیغاتی است که برای اجرا بر روی پلت فرم قدمت آن به ژانویه 2019 در تلاش برای شفاف تر. این subreddit نمایش داده خواهد شد اطلاعات فردی, تبلیغ, چگونه آنها هدف قرار دادن کاربران و چه مقدار از آنها صرف در هر مبارزه. (Cristiano لیما / سیاسی)

صنعت

زوم در حال رفتن به اجازه دهید مشتریان پرداخت انتخاب کنید که مراکز داده خود تماس روت از طریق شروع در مارس 18. تغییرات پس از اخبار بیرون آمد که زوم تولید کلیدهای رمزنگاری برای برخی از تماس از سرور در چین حتی اگر هیچ یک از مردم در تماس بودند جسمی واقع در کشور است. (جی پیترز / آستانه)

بیش از 500.000 زوم حساب های فروخته شده در وب و هکر مرجع تخصصی کمتر از یک پنی در هر. اعتبار در حال جمع آوری از طریق اعتبار چاشنی حملات که در آن هکرها تلاش برای ورود به زوم با استفاده از حساب های به بیرون درز در نقض داده. (لارنس آبرامز / Bleeping Computer)

زوم فرسودگی شغلی واقعی است. در اینجا چگونه به انتخاب کردن از, اجتماعی, تصویری, تماس, بدون ظاهری بی ادب. (آنجلا Lashbrook / OneZero)

Facebook راه اندازی آزمایشی نرم افزار برای پیام های دوستان نزدیک از طریق اپل سازمان دیده بان. این برنامه اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال انواع پیام ها تنها با یک شیر از جمله صدای ضبط شده, شکلک, و مکان های. پیام های فرستاده شده بیش از Facebook خود خدمات مسنجر نه SMS و یا iMessage. (سارا پرز / TechCrunch)

گوگل ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی نسبت به توسعه خود پردازنده به قدرت نسخه های آینده از آن صفحه گوشی های هوشمند به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده— و در نهایت Chromebooks به عنوان به خوبی. این حرکت می تواند کمک گوگل رقابت بهتر با اپلکه طرح های خود را در تراشه های. (Ina Fried / Axios)

سرهم بندی کردن راه اندازی یک ویژگی جدید به مردم اجازه می دهد خود را به گسترش فاصله فیلتر برای مطابقت با هر کسی که در کشور خود به آن را آسان تر به تاریخ اجتماعی در حالی که فاصله. این برنامه قبلا فقط افرادی مجاز به تماس با کسی که در عرض 100 مایل محدوده. آتش زنه به تازگی ساخته شده مشابه حرکت می کند. (اشلی Carman / آستانه)

ByteDance فقط لگد کردن یک موج استخدام در تلاش برای ضربه 40,000 شغل جدید در سال 2020 است. این شرکت در تلاش برای گسترش حضور خود در خارج از ایالات متحده و چین است. (Zheping هوانگ / بلومبرگ)

همه چیز برای انجام

مسائل به اشغال شما حاضر در قرنطینه.

⭐ جزئیات مکالمه من با الکس Kantrowitz و Mathew اینگرام در مورد الکس کتاب جدید همیشه یک روز: چگونه تکنولوژی تیتان طرح به اقامت در بالا برای همیشه لطفا برای. آن را در عمق نگاه در فرهنگ و فرآیندهای است که فعال این غول تکنولوژی به رشد و تسلط و ویژگی های جدید مصاحبه با مارک زوکربرگ ، در اینجا الکس در این سوال که آیا این غول تکنولوژی باید شکسته شود:

در فروپاشی سوال در کتاب من من استدلال می کنند که ما باید به طور جدی در نظر گرفتن تقسیم برخی از این شرکت ها از هم جدا. اشخاص کوچکتر خواهد نیاز به رقابت برای تولید کنندگان با تنظیم شرایط بهتر: در آمازون است که کسب و کارهای کوچک است که همه چیز فروش از طریق وب سایت خود را. در Facebook و گوگل در مورد این که شرکت های رسانه ای تولید محتوا است که پر کردن خود را تغذیه. در حال حاضر این شرکت ها اساسا یک یا ترک آن و رویکرد است که به پایان می رسد تا از آسیب رساندن به کسب و کارهای کوچک و خروج افراد با بدتر انتخاب کند.

جزئیات الکس کتاب!

دعوت از یک لاما و یا یک بز به بعد زوم جلسه برای زیر $100. یک پناهگاه حیوانات در سیلیکون ولی به نام مزرعه شیرین است که به مردم اجازه پرداخت به حیوانات مزرعه به لحن خود را به تماس های ویدئویی. در حال حاضر من می دانم آنچه من انجام می دهند برای من تولد 40 حزب در ماه ژوئن.

آه.

و در نهایت…

صحبت ما

برای ما ارسال راهنمایی, سوالات و Instagram شایعات: casey@theverge.com و zoe@theverge.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im