داغ را: موتورولا لبه و لبه+

این هفته ما به ارمغان آورده موتورولا لبه و لبه+ و با آنها بازگشت موتورولا به بازار شاخص. این دو گوشی با خود حم

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 اردیبهشت 1399

این هفته ما به ارمغان آورده موتورولا لبه و لبه+ و با آنها بازگشت موتورولا به بازار شاخص. این دو گوشی با خود حمل سنگین انتظارات را بر روی شانه های خود را به عنوان سفیران انواع, به طوری که آنها را از نزدیک تحت نظارت توسط هر کسی در صنعت فن آوری. در اینجا چند اوایل مشاهدات بر روی آنها است که ما داریم.

در لیگ برتر

آن آغاز شده و با رونمایی از Razr 2019 اما من اینه که یک نوستالژی-تزریق tech ویترین نمی تواند دقیقا تواند بسیار جدی گرفته شود به عنوان یک شاخص برای این شرکت آینده مفاهیم است. خوب لبه+ قطعا می توانید. آن زندگی می کند تا سال 2020 شاخص استاندارد از نظر امکانات و طراحی. اینکه آیا یا نه آن است که برای اولین بار از بسیاری از flagships آمده به شدت به آن موفقیت در بازار.

Motorola Edge and Edge+ random thoughts

راستش موتورولا به نظر می رسد به انجام مشق شب خود را با لبه+. آنچه در حال حاضر به نظر می رسد به خوبی با هم قرار داده و خوب است. طراحی معاصر و زیبا کامل با مدرن جریان بر خلاف هر چیز دیگری در موتورولا صف.

داخلی جامد هستند شامل رفتن به گل سرسبد تراشه در این زمان – پیکسل 865 همراه با mmWave (در مدل ورایزون) و زیر 6 5G را راه اندازی. با 108MP چهار بایر واحد اصلی سه گانه دوربین نصب بر روی لبه+, همچنین ارزش 1 ، 000 $/€1,199 تلفن. و برخی از قابل توجه دیگر زنگ ها و سوت عبارتند از: 90Hz نمایش با HDR10+ پشتیبانی از 5000 میلی آمپر باتری کامل با بی سیم و معکوس شارژ بی سیم امواج صوتی-تنظیم بلندگوی استریو راه اندازی و حتی یک جک 3.5 mm.

Motorola Edge+ Motorola Edge+ Motorola Edge+
موتورولا لبه+

که می شود گفت, لبه+ هنوز هم تا به برخی از نقاط ضعف - 18W شارژ کاملا به سرعت با رقابت و هیچ رسمی نفوذناپذیری امتیاز اگر چه موتورولا ادعا می کند که لبه+ بیشتر سازگار با IP68 تنظیمات در داخلی آن تست. حتی پس از, که مایل نیست به صرف پول در یک آزمون برای چنین دستگاه گران قیمت و برگ و کمی ترش طعم غذا در دهان.

متعادل وانیل edition

شماره بازگشت همه چیز برای کمتر از گران قیمت و نوع خود را گل سرسبد کار سخت است و یکی که تمایل به سفر کردن حتی چاشنی تولید کنندگان. از این رو ما سورپرایز شیرین و لذت بخش برای دیدن موتورولا در واقع انجام یک کار بزرگ را با وانیل لبه. با نصف قیمت, وانیل, موتورولا, Edge, شما در حال گرفتن همان زرق و برق دار خارجی و همان 6.7 اینچ صفحه نمایش AMOLED. بهتر است هنوز هم هنوز 90Hz نرخ تجدید ساخت HDR10+ پشتیبانی تنها حذف.

Motorola Edge and Edge+ random thoughts

پس از آن وجود دارد چیپ ست مبادله به Snapdragon 765G که زمان دروازه به مقرون به صرفه 5G همراه با نزدیک به گل سرسبد-سطح عملکرد. آن را فعال کرده ایجاد بیش از چند ارزش بالا ارائه می دهد این روز است که هر دو برکت و لعنت برای موتورولا, Edge, از آنجا که بسیاری از کسانی که در حال حاضر به عنوان رقبای مستقیم.

دوربین اصلی کاهش یافته و به یک 64MP سنسور در حالی که لنزهای تله فتو خود را کاهش زوم از 3x, 2x. راستش نه از این و نه فقدان 3D TOF سنسور و خارج از غرفه به عنوان یک معامله شکن.

این 500میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری کاهش عدم شارژ بی سیم نیز به راحتی قابل توجیه کاهش و نه آسیب رساندن مطلوبيت لبه در هر رشته ای در راه است.

Motorola Edge Motorola Edge Motorola Edge Motorola Edge
موتورولا لبه

و وانیل موتورولا لبه حتی یک اسلات کارت حافظه microSD و یا یک دوم SIM slot (اما نه هر دو در همان زمان) که به همراه نسخه فاقد است. به نظر می رسد به ما و سپس وانیل لبه خواهد بود یک مدعی قوی خود را بدون به خطر انداختن فروش گل سرسبد مناسب است.

قیمت گذاری ممکن است یک مسئله

خرده فروشی در مورد EUR1 و 200 لبه+ خواهد بود مسواک زدن و شانه ها به طور مستقیم با دستگاه های مانند سامسونگ کهکشان S20 فوق العاده. که است که می گویند آن را نمی خواهد رو وسط اعضای شاخص تریو که در حال گرفتن افزايش محبوب به تازگی, اما یکی از بالا.

سریع مشخصات مقایسه خواهد به شما بگویم که این یک نبرد دشوار و اگر ما در حال صحبت کردن در مورد فروش کل تعداد لبه+ آشکار است محکوم است.

Motorola Edge and Edge+ random thoughts

اما لبه+ نیازی به مطابقت با S20 فوق العاده فروش به عنوان یک موفقیت است. واقعیت چنین است که موتورولا احتمالا خواهد بود خوشحال به نمره یک دهم این تعداد است.

و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که flagships فراتر از چند شماره در مشخصات ورق. سامسونگ احتمالا به خوبی آگاه از این عنوان بسیار S20 فوق العاده برخوردار است کمتر از یک سوار صاف در آن چند ماه اول به عنوان نرم افزار و دوربین تنظیم مسائل طاعون آن است. بنابراین اگر موتورولا موفق به دریافت تجربه کاربری مناسب و شست تا از داوران آن ممکن است بسیار در حال اجرا است.

Motorola Edge and Edge+ random thoughts

وانیل موتورولا لبه نصف هزینه به همان اندازه در EUR600 که باعث می شود آن را به وضوح بهتر ارزش برای پول است. تعجب آور نیست البته همانطور که هنجار با اواسط رنجرز و flagships.

اما مانند ما در حال حاضر ذکر شده, Snapdragon 765G شده است آوردن 5G به توده ها بیش از همه در این صنعت وجود دارد مانند گوشی های Xiaomi Mi 10 Lite 5G که وعده به ارائه سخت افزار مشابه در نیمی از قیمت. به نمایشگاه که منحنی AMOLED پنل به تنهایی قرار می دهد موتورولا لبه گردن بالاتر از جمعیت و دوربین راه اندازی به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده.

بسیاری آویزان در همکاری Verizon

به عنوان آن را انجام داده است و چند بار در گذشته و موتورولا ساخته شده و آن را بهترین تلفن ورایزون منحصر به فرد در ایالات متحده است. از آن رو mmWave پشتیبانی و یک قیمت از $1,000 آشکار یا $41.67/mo برای دو سال. که در حال حاضر شروع به صدا رقابتی تر از اروپا قیمت گذاری شده است.

ترکیب قدرت هنوز هم بسیار مورد توجه قرار گرفته موتورولا با نام تجاری در بازار محلی و Verizon نه آرامی باید گرفته شود. اگر حامل می رود سخاوتمندانه با دلار تبلیغات موتورولا لبه+ ممکن است تبدیل به یک داستان موفقیت در ایالات متحده است.

Motorola Edge and Edge+ random thoughts

موتورولا ممکن است داده اند در تلاش بود متفاوت است و کمی غمگین

در خطر خراب چه لحظه ای بزرگ برای Motorola با بازگشت آن به گل سرسبد میدان نبرد ما نمی تواند کمک کند اما نگاه در دستگاه های مانند موتور Z4 و حتی بیشتر مربوطه به عنوان یک واقعی شاخص در زمان – موتور Z3. آنها یادآوری می کنند که چندی پیش موتورولا شد به طور فعال تلاش برای توان های مختلف و بازی قوانین خاص خود را دارد.

در حال حاضر ما قطعا نمی سرزنش موتورولا برای تغییر, چرا که آن را چگونه به بازار کار می کند. ما با تکنولوژی حرفهایها عشق تمام انواع نوآوری و خارج از جعبه فکر کردن اما اغلب ساده تر و مقرون به صرفه راه حل ها چه به ارمغان می آورد در فروش.

ما خواهد شد یا واقعا عاشق کنترل عاشقانه یا نفرت آنها را

یکی از این کمتر مورد بحث و بررسی جنبه های بسیار خمیده پانل در لبه و لبه+ گنجاندن چند ویژگی های نرم افزار به صورت لبه. موتورولا وعده داده است که آن را ساده یک دست ناوبری از طریق لبه حرکات مانند کشیدن بالا و پایین و ضربه زدن به لبه. این خواهد آورد تا چیزهایی مانند برنامه های اخیر و ابزار و کلید های میانبر و اطلاعیه ها.

همچنین در پخته در یک نرم افزار سطح دو مجازی "باعث" در لبه های گوشی که در نظر گرفته شده در بازی استفاده کنید. این همه برای تلفن های موبایل بزرگ است, اما آن را تعجب می کنم که چگونه به خوبی موتورولا موفق به کشیدن همه چیز ، پس از همه, لیست حرکات و ویژگی های بلند پروازانه به نظر می رسد و این شرکت دقیقا نمی باید قبل از تجربه و تخصص با منحنی پانل به سقوط. فقط برخی از مواد غذایی برای فکر.

ما ترک ما برداشت اولیه از موتورولا لبه و لبه+ وجود دارد در حال حاضر با قطعا خیلی بیشتر به آمده است هنگامی که ما دریافت واحد برای بررسی. در ضمن شما می توانید با شرکت در این افکار تصادفی و غرق در افکار ارز نیز در نظر است. نظر شما چیست در این جذاب جدید موتورولا فصل?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب