داغ را در: iOS 14

دیروز اپل برگزار شد سالانه آن در جهان گسترده توسعه دهنده کنفرانس که در آن اعلام کرد که نسخه های جدید از تمامی سیستم های عامل. رئیس در میان این iOS 14 اعلام جایی که اپل مورد بحث یک تن از ویژگی های جدید که در حال رفتن به پیدا کردن راه خود را بر روی میلیون ها نفر از اپل آمده سپتامبر.

Hot take: iOS 14

پس از تماشای سخنرانیها و رفتن را از طریق همه چیز جدید در این بروز رسانی آن را سخت به فکر می کنم از iOS 14 به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین و به روز رسانی است که این پلت فرم را دریافت کرده است در سال های اخیر و یکی خواهند بود که برای بسیاری از مردم رفتن به جلو به ویژه کسانی که در حصار. به چه معنی است ؟ منظورم این است که احتمالا این به روز رسانی iOS که در حال رفتن به یک است که بسیاری از افراد بیش از اندروید به اپل دیواره باغ.

وجود دارد به اندازه کافی دلیل برای حمایت از این, اما اجازه دهید بحث در مورد چیزهایی که اپل اعلام کرد دیروز برای اولین بار. اپل آمد راست کردن خفاش با تغییرات به صفحه اصلی و ویجت و من فکر نمی کنم که این یک تصادف است.

Hot take: iOS 14

برای سال ها یکی از رایج bugbears با iOS و چیزی که اندروید رو راست از نسخه 1.0 بود روی صفحه اصلی. آن را دشوار است به این باور است که iOS روی صفحه اصلی باقی مانده است تا حد زیادی همان پس از آن برای اولین بار نشان داده شده بر روی صحنه توسط استیو جابز در ماه ژانویه سال 2007 در حال حاضر از بین رفته Macworld. شبکه ای از آیکون اولین چیزی که هر آی فون ، iPad یا آی پاد لمسی کاربر را دیدم زمانی که آنها به پایان رسید راه اندازی دستگاه خود را و آن چیزی است که آنها همیشه می دیدم بدون توجه به اولویت های شخصی.

اپل شده است و بسیار سخت در این مورد بیش از سال, هرگز ضلالت به دور از فرمول حتی اگر رقابت از گوگل و اندروید oem ها تا به حال به وضوح بیشتر کاربردی و انعطاف پذیر جایگزین. صفحه اصلی مرتب کردن بر اساس مدلول اپل رویکرد به پلت فرم تلفن همراه به طور کلی در جایی که آن را بسیار ‘my-راه-یا-به-بزرگراه’ حتی اگر قصد آن بود که همیشه به نگه داشتن چیزهای ساده حتی برای حداقل فن آوری تمایل در میان ما.

اما همه چیز را تغییر دهید و تا مردم و اپل استاتیک شبکه از آیکون دیگر یک راه حل مناسب. حتی در زمان طولانی کاربران اپل که در یک نقطه ممکن است قدردانی سادگی فروتن پرشی launcher تا به حال در حال حاضر آغاز شده به نا امید با قابلیت های محدود در ارائه. و کاربران آندروید یک بار انجام می شد تمسخر شبکه خواهد پذیرفت که استاتیک صفحه اصلی یکی از چیزهایی که نگه داشتن آنها را دور از تعویض به iOS.

Hot take: iOS 14

آمده سپتامبر که در مورد تغییر است. برای اولین بار کاربران خواهد شد برخی از انعطاف پذیری با توجه به اصلی. شما در حال حاضر موقت کشو برنامه در قالب برنامه کتابخانه که منظمی ترتیب تمام برنامه های خود را در دسته بندی با دستی تابع جستجو. شما می توانید در حال حاضر نیز فقط مخفی کردن و یا پاک کردن برنامه صفحه نمایش حتی اگر شما نرم افزار را بر روی آنها به عنوان آنها هستند همه در درون این برنامه کتابخانه به هر حال. و برنامه های جدید خواهد شد در حال حاضر در داخل برنامه کتابخانه به جای فورا به هم ریختن ظاهر خود را مرتب منظمی صفحه اصلی.

اما آنچه واقعا روی صفحه اصلی در iOS 14 به سطح بعدی هستند ویدجت. ویدجت خود را به انبوه بازرسی و نگهداری از خود را کمی غمگین سابق نسخه های که زندگی می کردند در سمت چپ صفحه نمایش از آی فون خود را. تمام ساخته شده است در برنامه های iOS دارای یک ویجت خود را و آنها تمام شده است دوباره طراحی. توسعه دهندگان همچنین می توانید نسخه های جدید از ابزارک و آنها در حال حاضر می تواند در اندازه های مختلف آمده.

مهمتر از همه ویدجت در حال حاضر می تواند در یکپارچه شبکه از نرم افزار چیزی است که اندیشه همواره قادر به انجام است. این بدان معنی است که شما دیگر فقط یک استاتیک شبکه ای از آیکون ها و هر فرد می تواند در حال حاضر واقعا custom homescreen تجربه است که به سادگی امکان پذیر نیست قبل از فراتر از فقط مرتب کردن آیکون. از همه مهمتر آن را نیز خیلی کاربردی تر و اپل حتی برخی از کلاهبرداری های هوشمندانه مثل ویجت انباشته است که باعث می شود استفاده هوشمندانه از فضا.

بنابراین صفحه اصلی متفاوت است. چه چیز دیگری جدید است ؟ بسیار کمی در واقع. اپل نیز در نهایت کوتاه آمد و شروع به کاربران اجازه می دهد به استفاده از مرورگر خود و یا برنامه ایمیل به عنوان پیش فرض. ترجیح می دهند با داشتن لینک خود را در Chrome به جای سافاری ؟ شما در حال حاضر می توانید انجام دهید که. می خواهید به استفاده از چشم انداز به جای اپل ایمیل برنامه ؟ شما می توانید انجام دهید که بیش از حد. آن را به دور از آنچه ممکن است بر روی آندروید که در آن شما حتی می توانید تلفن خود را, اس ام اس, گالری دوربین و موسیقی برنامه اما من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال رفتن به با تنها بودن قادر به خود را انتخاب کنید مرورگر و ایمیل نرم افزار برای شرکت و اپل همیشه می تواند گسترش این قابلیت را به برنامه های دیگر در آینده است.

Hot take: iOS 14

اپل نیز دوباره چگونه تماس های کار بر روی تلفن. زمانی که شما یک تماس تلفنی آن را تا کل صفحه نمایش و آن را به اقامت وجود دارد تا شما به صورت دستی آن را رد کرد و یا تماس گیرنده قطع تماس بگیرید. بسیاری اندروید oem ها نوعی از شناور اطلاع رسانی به شما هشدار از تماس زمانی که شما در وسط یک برنامه دیگر. خوب, در حال حاضر, بنابراین آیا iOS. هر گونه تماس بگیرید که آیا یک تماس تلفنی و یا از یکی از برنامه های VoIP را بر روی تلفن خود را فقط نشان می دهد یک شناور اطلاع رسانی در بالا که به راحتی می توان رد کرد. آن را آسان به اخراج این را به عنوان احمقانه جدید “نوآوری” (حتی اگر اپل هرگز استفاده می شود که برای آن کلمه) بود اما همیشه چیزهایی مثل این ساخته شده است که تعویض بیش از iOS فقط که بسیار سخت تر است.

Hot take: iOS 14

این همین کار را با سیری که دیگر طول می کشد تا کل صفحه نمایش است. در واقع سیری است که فقط دقیق در حال حاضر با جواب به صورت گسترده تر مجموعه ای از سوالات از منابع مختلف بر روی اینترنت قادر به ارسال پیام های صوتی و زبان ترجمه با استفاده از ترجمه برنامه در iOS 14. ما نمی دانیم که چگونه از آن, مقایسه در برابر گوگل دستیار اما اپل به وضوح داده نشده تا در سیری.

اپل همچنین به روز اس ام اس قابلیت در آن برنامه پیام و آن را در حال حاضر می تواند به طور خودکار فیلتر کردن پیام های دریافتی بر اساس اینکه آیا آنها معاملات تبلیغات و یا فقط آشغال. برخی از اندروید oem ها ارائه این قابلیت را در خود انبار نرم افزار پیام اما بیشتر نمی, از جمله گوگل. با توجه به اس ام اس فیلتر بزرگترین دلیل حتی در نظر یک شخص ثالث, اس ام اس, برنامه, iOS, 14 کاربران حتی نمی خواهد احساس نیاز به نگاه در جاهای دیگر.

اپل همچنین معرفی نرم افزار Clips یک ویژگی است که در اندروید در قالب Google Play فوری. در مورد شما نمی دانم آنچه که من خودم احساس می کنم خیلی بد در مورد آن است. حتی اگر گوگل معرفی این ویژگی چند سال پیش از تصویب آن شده است در مورد به عنوان بدون زرق و برق به عنوان بسیاری از ویژگی های گوگل معرفی و فراموش کردن در مورد.

Hot take: iOS 14

در هر دو سیستم عامل این قابلیت اجازه می دهد تا کاربر را به استفاده از یک برنامه خاص بدون نیاز به نصب آن را برای اولین بار. یک snipped از برنامه های دانلود شده به دستگاه شما اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بخشی از قابلیت های مانند خرید چیزی آنلاین با استفاده از وب سایت برنامه. این مینی برنامه های پس از آن ناپدید می شوند و یا شما می توانید انتخاب کنید برای نصب کامل خود نسخه. برای هر کسی که استفاده می شود به استفاده از این ویژگی در آندروید, اپل در حال حاضر نسخه خود را که به احتمال زیاد به مراتب بیشتر استفاده خواهد شد و باید خیلی بیشتر تصویب.

و این که واقعا جان کلام این به روز رسانی. تغییرات زیادی وام گرفته شده اند از اندروید برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر, اما در پایان, آن را واقعا مهم نیست. که همه امور را برای شما به عنوان یک کاربر این است که در حال حاضر وجود دارد بیشتر از ویژگی های برابری بین دو سیستم عامل بزرگ است که اگر شما در حال حاضر در iOS و همچنین اگر شما با توجه به در حال حرکت به عنوان شما در حال حاضر با پشت سر گذاشتن کمتر چیز است.

آن را نیز در مورد چگونه اپل معمولا اجرا این ویژگی پس از آن اواخر به اتخاذ آنها. چیزهایی مانند ویدجت ها و برنامه های ویدیوئی نشان می دهد یک سطح لهستانی است که فاقد آندروید خود را همتایان و از تجربه ما می دانیم که برای مطمئن شوید که آنها به مراتب بهتر خواهد بود پشتیبانی شده توسط توسعه دهندگان در iOS طرف.

و ما حتی نمی دیدند به چیزهایی که اپل می کند که شما نمی توانید در همه در آندروید. iMessage پیام بزرگ است خدمات مورد استفاده توسط میلیون ها نفر از مردم و آن را تنها در دسترس در اپل پلت فرم. اپل همچنان به آن را بهبود بخشد و آخرین نسخه در iOS 14 توسط یک قدم جلوتر. اپل بازی های آنلاین یک محل عالی برای پیدا کردن بازی های با کیفیت که در دسترس نیست بر روی هر دستگاه تلفن همراه دیگر فقط برای قیمت یک اشتراک ماهانه. و اگر چه تلویزیون اپل+ هنوز در تلاش برای به دست آوردن زمین آن در حال حاضر برخی از جالب صف را نشان می دهد با بیش در راه است.

Hot take: iOS 14

اما kicker است که iOS نیز تمام خدمات گوگل در دسترس به آن است. گوگل باعث می شود تمام برنامه های خود را در iOS در دسترس است و از آنجا که آنها در حال ساخته شده توسط تیم های مختلف آنها اغلب به روز شده با ویژگی های جدید حتی قبل از آندروید خود را به همتایان. نسخه های iOS از این برنامه ها نیز اغلب فقط بهتر است و نشان می دهد یک سطح از مراقبت است که اغلب به طرز مرموزی گم شده در نسخه های آندروید. شما می تواند حرکت از یک تلفن آندروید به آی فون و هنوز هم خود را در Gmail, Calendar, Maps, Drive, Google Docs, Google Keep, یوتیوب و حتی Hangouts و در حال اجرا در چند دقیقه و از دست ندهید در هر چیزی. شما حتی می توانید با استفاده از گوگل دستیار اگر شما هنوز هم نمی مانند سیری و در حال حاضر شما حتی می توانید با استفاده از Gmail به عنوان پیش فرض خود را ایمیل.

و بسیاری از ویژگی های جدید در iOS 14 تنهایی که من در مورد صحبت نشده است. چیزهایی مثل ماشین های جدید از ویژگی های کلیدی است که می تواند بازی را تغییر اگر آن trickled به ماشین های بیشتر. فضایی صوتی و تعویض خودکار برای AirPods جدید تصویر در تصویر حالت پیشرفته سیستم گسترده تابع جستجو بهبود نقشه ها و جدید, ترجمه, برنامه, بهبود صفحه اصلی, اتوماسیون بهبود CarPlay و فقط یک تن از ویژگی های دیگر این یکی از مهم ترین در iOS به روز رسانی در سال است.

Hot take: iOS 14

همچنین این می رود بدون گفت که اکثر دستگاه های iOS را دریافت iOS 14 به روز رسانی در روز 1. حتی گوگل گوشی های هوشمند ندارد, 100% سابقه انجام است که با اندیشه های دیگر oem ها حتی در همان تصویر.

با راه اندازی آی فون SE به تازگی مشخص شد که اپل بود گانینگ برای 400 دلار در بازار در حال حاضر تحت سلطه گوشی های آندروید. قیمت و عملکرد است که در گوشی به تنهایی معتقدم برخی از کاربران به پرش کشتی خود را از گوشی های آندروید به iOS. اما با راه اندازی سیستم عامل iOS 14 روشن است که اپل واقعا کاربران آندروید در آن دید. آن را سخت به نظر نمی آید در این به روز رسانی و وسوسه می شود و حتی به عنوان یک کاربر اندروید. عملی است حداقل چرا که مگر اینکه شما برخی از مرگی وفاداری به پلت فرم در حال حاضر وجود دارد کمتر و کمتر دلایل عملی به ادامه استیک برای اندروید بیش از سوئیچینگ به iOS اگر شما به دلیل ارتقاء.

Hot take: iOS 14

البته این به این معنا نیست شما باید سوئیچ از اندروید به iOS امروز به عنوان هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دلایل خوبی برای ادامه بر روی آندروید است. iOS در ضمن همچنین در ادامه به محدودیت های آن مانند نسبتا ارام اطلاع رسانی مدیریت سیستم و قفل شده است به پایین رویکرد به همه چیز که عذاب برخی از مردم است. اینها همه چیزهایی که اپل می تواند با هدف بهبود در نسخه های آینده و اگر به روز رسانی های اخیر هر نشانه ما می تواند برخی از تغییرات هر چه زودتر به جای بعد. اما بدون شک وجود دارد در iOS بهبود است خیلی سریع تر از اندروید بنابراین در حالی که همواره وجود داشته است دلایل معتبر به حرکت از iOS به اندروید وجود دارد در حال حاضر فقط به عنوان بسیاری از دلایل معتبر برای رفتن در جهت دیگر.

که $400, آی فون, SE درست شد خیلی بیشتر وسوسه انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im