‘امیدوارم که شما لذت می برد خود را رایگان ناهار scroungers’ می گوید: Rishi Sunak

شش هفته از انزوا بود معلوم می شود همه آن را در زمان به سر و صدا رابطه خود را با شریک زندگی خود را به قطعات. اما می توانید آن را قرار داده به هم ؟

صحبت نمی کنم

Conversationally شما شنود گذاشته از یک مدت زمان طولانی پیش. وجود دارد هیچ چیز جدید است. بنابراین با هم بمانند اما یک سال یا شاید دو خاموش صحبت بنابراین شما می توانید جمع آوری و جدید, حکایات و معاون کشیش بخش نظرات جدید. اجازه دهید سکوت طلایی بود.

بیرون رفتن برای غذا

هنگامی که شما می توانید غذا خوردن. که راه شما می توانید به طور جداگانه اجتناب از ردیف مورد شام وجود دارد مقدار زیادی به نگاه و خدمت به گفتگوی بورسی با پس از آن نه تنها هر یک از دیگران’ سرد خودنمایی میکند ، شما حتی ممکن است دیدن زوج که از یکدیگر متنفر بیشتر از شما انجام دهد.

دیدن شخص دیگری

نامتعارف اما شما شده است در پایان عمیق به مدت دو ماه در حال حاضر بنابراین شما هر دو می تواند با استفاده از یک پاک کننده کام. و این می تواند به شما یادآوری از شریک زندگی خود را نقاط مثبت به جای همه خیلی چیزهای وحشتناک آنها را مانند تنفس کمی بیش از حد با صدای بلند و یا صحبت کردن به شما.

حیف زوج های دیگر

برو از طریق تمام زوج های شما می دانید و مقایسه رابطه خود را به آنان است. برای مثال, Facebook live, امتحان, سازمان های اما و تام شب گذشته به وضوح مستقیما پس از فروزان ردیف همین دلیل است که همه او سوال شد: چرا تام باید به یک چنین خراش?’ شما بهتر از آنها هستند.

لباس

وقتی که همه چیز تظاهر به افراد دیگر. فراموش نکنید لباس زیر زنانه سکسی و مستقیما برای بدن مناسب و ماسک. که احتمالا می تواند تحت آن Parappa the Rapper لباس ؟ قطعا نه مردی که افسردگی شما شده ام بو برای دو ماه گذشته. Sexy!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>