افتخار X10 حداکثر 7.09″ نمایش داده خواهد شد که یک RGBW پنل

رسمی رونمایی از افتخار X10 حداکثر این است که هنوز هم بیش از یک هفته دور (برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 2). TENAA در حال حاضر نشان داد بسیاری از امکانات, اما آن را از دست رفته یک تعریف از ویژگی های صفحه نمایش – از آن خواهد شد بسیار روشن و عالی ارائه می دهد نور خورشید خوانایی. یک ویدیو تظاهرات که آمار وب امروز و پر ما.

آزمون انجام شد در نزدیکی استوایی سرطان نشانگر که در آن در زمان مناسب بعد از خورشید به طور مستقیم در بالای سر. و آن را به روشنی می درخشد – 168,000 لوکس – و در عین حال قابل ملاحظه 7.09″ نمایش کاملا خوانا باقی می ماند.

راز ؟ آن را با استفاده از یک RGBW ماتریس, این بدان معناست که هر پیکسل دارای یک زیر پیکسل. ما دیده ایم این در گذشته و در حالی که آنها در واقع روشن تر از معمولی Lcd کیفیت تصویر شده است یک موضوع است.

حداقل روشنایی فوق العاده برخوردار است به دست آورد بدون قرار دادن اضافی تخلیه باتری به عنوان از بین بردن رنگ فیلتر W زیر پیکسل اجازه می دهد تا نور بیشتری را از طریق. باتری را از 5000 میلی آمپر ظرفیت ،

همچنین پس از این ویدئو را نشان می دهد این گوشی در نظر گرفتن یک عکس از نشانگر در اینجا چیزی است که ما در دوربین های کنون – عقب خواهد شد از ویژگی های 48 MP سنسور اصلی به همراه 2 MP یاور (به احتمال زیاد یک سنسور عمق) و در مقابل قرار داده خواهد شد یک دوربین 8 مگاپیکسل در داخل یک اشک درجه یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im