افتخار X10 تایید برای بسته گیرین 820 SoC و پشتیبانی تمام 9 عمده 5G گروههای

هفته گذشته نبوده است کوتاه بر روی جزئیات در مورد آینده افتخار X10. این گوشی قرار است به رسمی در مارس 20 و با تشکر از طولانی Weibo پست از نام تجاری VP ما می دانیم که این دستگاه در واقع می خواهد طراحی شده توسط گیرین 820 با چیپ ست که به ارمغان می آورد پشتیبانی از دو حالت 5G بیش از 9 باند فرکانس.

Honor X10 confirmed to pack Kirin 820 SoC and support all 9 major 5G bands

افتخار نیز touting X10 به عنوان یک 5G دستگاه برای توده ها دلالت قیمت مقرون به صرفه و دارا بودن پشتیبانی از تمام عمده 5G باند به معنی آن خواهد بود و قابل استفاده در خارج از چین نیز هست.

Honor X10 TENAA images
Honor X10 TENAA images
Honor X10 TENAA images

افتخار X10 TENAA تصاویر

افتخار X10 است که انتظار می رود به ویژگی های 6.63″ IPS صفحه نمایش HD ips+ با وضوح از 4200 میلی آمپر باتری با 22.5 W سیمی سریع شارژ و چهار-دوربین آرایه با یک 40MP Sony IMX 600y اصلی تیرانداز.

ما حتی برخی از نمونه عکس که نشان داد از سنسور عملکرد. به طور معمول ما مطمئن شوید که به نگه داشتن چشم را برای همه آخرین اطلاعات در افتخار X10 و به روز رسانی خواهد شد شما درآمده است.

منبع (چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>