افتخار برنامه ای برای استفاده از MediaTek 5G چیپست در دستگاه های آینده

افتخار خود را رونمایی کرد میانی X10 5G در روز چهارشنبه و شرکت رئیس جمهور Zhao Ming ساخته شده جالب سخن گفتن پس از این رویداد کلیدی. او فاش شرکت خود را در حال تلاش برای تقویت ارتباط آن با MediaTek و قصد استفاده از آن 5G چیپست در آینده افتخار گوشی های.

Honor plans to use MediaTek 5G chipsets in future devices

این می آید پس از شرکت Huawei ممنوعیت به انجام کسب و کار با ما شرکت برای یک سال دیگر تمدید و به وزارت بازرگانی ایالات متحده اعلام کرد یک قانون جدید که به شدت محدودیت Huawei دسترسی به چیپ ست. به طور طبیعی این نهاد Huawei و افتخار در وضعیت روی حیله و تزویر و در حال حرکت به یک تامین کننده تراشه مانند MediaTek است که در تایوان بر اساس حس می کند کامل.

Honor plans to use MediaTek 5G chipsets in future devices

این Dimensity سری ارائه می دهد مقدار زیادی از مقرون به صرفه 5G گزینه ها و برخی از ویژگی های بسیار خوب مانند دو سیم 5G پشتیبانی پس از آن قطعا جالب خواهد بود برای دیدن اگر آنها احتمال ایجاد راه خود را به افتخار و گوشی های هواوی.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>