افتخار راه اندازی سحر و جادو از Earbuds با ترکیبی ANC برای €99.90

افتخار راه اندازی سحر و جادو از Earbuds در اروپا – با نام تجاری برای اولین بار درست wireless محصول. آن است که در حال حاضر برای خرید در دسترس در سراسر جهان با اضافی وله در هلند و فرانسه و آلمان و ایتالیا. این گوشی با ترکیبی فعال لغو سر و صدا در دو رنگ – مروارید سفید و رابین تخم مرغ آبی.

Honor launches Magic Earbuds with Hybrid ANC for €99.90

ترکیبی فعال لغو سر و صدا فن آوری است که در اصل با داشتن دو میکروفون در سمت بیرونی جوانه تایید جهت سخنرانی در حالی که یک سوم میکروفون در طرف داخلی گوش به صداها و حذف هر گونه سر و صدای پس زمینه تا 32 دسی بل است.

Honor launches Magic Earbuds with Hybrid ANC for €99.90

سحر و جادو از Earbuds باید 10 میلی متر واحد راننده و این شرکت ادعا می کند در یک مصاحبه مطبوعاتی این کمک خواهد کرد که برای “باس قوی و روشن trebles”. راننده متشکل از یک بسیار حساس کامپوزیت دیافراگم برای “بدون درز انتقال سیگنال های صوتی برای پاک کردن پر جنب و جوش و متعادل موسیقی گوش دادن”.

Honor launches Magic Earbuds with Hybrid ANC for €99.90

شارژ مورد وزن 51 گرم در حالی که هر یک جوانه است که فقط 5.5 گرم. آنها اتصال با بلوتوث و افتخار وعده 3.5 ساعت مداوم پخش موسیقی در یک بار. با این پول می توانید بروید تا به یک در مجموع 14.5 ساعت.

Honor Magic Earbuds
Honor Magic Earbuds
Honor Magic Earbuds
Honor Magic Earbuds

به افتخار سحر و جادو از Earbuds

قیمت در اروپا €99.90 با هلندی و فرانسوی کاربران گرفتن یک افتخار گروه 5 به عنوان یک هدیه (فروش جداگانه برای €29.90) ارائه شده آنها محل خرید تا مارس 18. آلمانی طرفداران افتخار می توانید €10 از قیمت شروع در حالی که ایتالیا حتی شیرین تر معامله €20 اما تنها تا زمانی که ممکن است 13.

به افتخار سحر و جادو از Earbuds نیز می رسند در بریتانیا به زودی که در آن قیمت خواهد بود £89.99.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>