افتخار 30 Pro+ در برای بررسی

دو ماه پیش سه افتخار 30 گوشی های هوشمند عرضه

این نیرومندترین از آنها به نام افتخار 30 نرم افزار+. و این که دقیقا یکی است که ما در حال حاضر در دست ما آماده برای قرار دادن از طریق بررسی ما معمول است.

Honor 30 Pro+
Honor 30 Pro+

افتخار 30 Pro+

در آینده تیتانیوم نقره ای رنگ افتخار ما 30 Pro+ قطبی نظرات در دفتر ما. نه آنقدر رنگ خود را, اما حروف بزرگ را در این آن را دوست دارم یا از آن متنفرم ، آن را قطعا ایستاده در جمعیت فکر وجود دارد دو راه در مورد آن.

خرده فروشی بسته شامل یک مورد شفاف است که دقیقا آنچه شما می خواهید اگر شما در میان کسانی که عشق به طراحی و یا در مجموع زباله های پلاستیکی اگر شما در دیگر اردوگاه.

Honor 30 Pro+ in for review

30 نرم افزار+ به ارمغان می آورد چندین کلید پیشرفت بیش از افتخار 30 نرم افزار. ما یک 50MP 1/1.28″ سنسور دوربین با تمام نما PDAF و f/1.9 لنز 27W شارژ بی سیم و 90Hz نرخ refresh برای 6.57″ نمایش

Honor 30 Pro+ in for review

برای برخی از این دلیل وجود دارد واضح تر-از-انتظار انتقال بین شیشه-محافظت جلو و عقب و قاب آلومینیومی اما که ممکن است به عنوان یک چیز خوب به عنوان آن را می سازد افتخار 30 نرم افزار+ به مراتب کمتر لغزنده است.

جای تعجب نیست که افتخار 30 نرم افزار+ بدون خدمات گوگل به عنوان تبدیل شدن به هنجار با Huawei گوشی های هوشمند است. شما هنوز هم دریافت گیرین 990 5G چیپ ست و سحر و جادو UI 3.0 رابط مبتنی بر آندروید 10 کامل با این شرکت HMS altenatives.

Honor 30 Pro+ in for review

این 50MP اصلی دوربین برجسته آشکار اما 8 MP periscope تله تیرانداز با 5x زوم اپتیکال نیز ارزش بررسی در جزئیات بزرگ. ما به بهترین های ما به عنوان همیشه خواهد شد و با بررسی کامل به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im