حلقه شنا بادی دخترانه اینتکس 59266

برای تعمیرات شما می توانید از برچسب تعمیرات استفاده کنید که برند تولید کننده در داخل محصول قرار داده است، همچ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای تعمیرات شما می توانید از برچسب تعمیرات استفاده کنید که برند تولید کننده در داخل محصول قرار داده است، همچنین شما می توانید برچسب تعمیرات را حتی خودتان از فروشگاه اینتکس خریداری کنید .جهت خرید این محصول ب همراه ضمانت معتبر نیز می توانید آن را طریق نمایندگی اینتکس سفارش دهید. البته علاوه بر همه این موارد مهم ترین گزینه که نقش در زیبایی این کالا داشته است، استفاده از طیف رنگ های جذاب و بسیار چشمگیر، منطبق با روحیات شاد کودکان می باشد تا محصول فوق العاده و خاصی را همراه داشته باشید. البته باید توجه داشته باشید که حتی تماس مستقیم بدنه محصول با نور خورشید تاثیری بر کیفیت آن نخواهد داشت. جنس بدنه در نظر گرفته برای این محصول امکانی ایجاد می کند تا در صورت بروز آسیب بتوانید اقدام به ترمیم آن نمایید. لازم به ذکر است جنس این حلقه شنا از نوع وینیل درجه یک و عالی بوده که در برابر ضربات و وزن افراد مقاومت بالایی دارد.

از جمله قابلیت های محصول امکان حمل آسان آن نیز بوده که با توجه به وزن بدنه ناچیز آن به سهولت صورت می پذیرد. مسئله بعدی هم بحث بدنه و رویه مقاوم این حلقه شناست که باعث شده تا بتوانید با خیال راحت به این محصول اطمینان کرده و از آن بر روی آب های ارام و استخر ها نیز استفاده نمایید. این محصول در برابر تماس مستقیم با دماهای مختلف آب و همچنین تغییرات شرایط جوی اب و هوایی کاملا مقاوم است و به همین دلیل امکان استفاده در فضاهای باز را نیز دارد. این حلقه شنا دارای وزن بسیار سبک و کمی بوده که به راحتی قابل حمل و جا به جایی است. این حلقه شنا به خوبی می تواند تا 90 کیلوگرم را به خوبی تحمل کرده و بر روی آب به صورت شناور نگه دارد که تحمل وزن بسیار خوبی نیز به شمار خواهد رفت. دهه ۲۰۰۰ میلادی اما این باور را به کلی دگرگون کرد؛ هنگامی که انبوه دادههای علمی به دست آمده از آزمایشهای مولکولی و نیز یافتههای جدید زیستباستانشناسی نشان دادند که آببازسانان نه تنها در راسته جفتسمسانان قرار دارند که نزدیکترین گروه به آنها تیره اسبآبیان است. زیستن گروهی در بسیاری از انواع دلفینها به آنها کمک میکند تا خطرات زندگی در طبیعت را برای خود و فرزندانشان کمینه سازند. Th is article was g ener᠎ated  by G᠎SA Content  Generato​r  DE᠎MO.

در ارتباط با راه اندازی این محصول نیز باید عنوان کنیم که شما قادر خواهید بود به سادگی و در عرض چند دقیقه با در اختیار داشتن یک عدد پمپ باد و از طریق دریچه باد موجود بر روی این محصول اقدام به راه اندازی و باد کردن این کالا کنید. حلقه شنا بادی اینتکس مدل 59251 سبز بسیار مناسب برای قرار گیری روی سطح آب بوده و این حلقه شنا بادی کودکان علاقه مند بسیاری را طرفدار استفاده از خود کرده و در شرکت اینتکس به فروش می رسد، پیشنهاد می کنیم استفاده این محصول را در هوای گرم تابستان و در استخر ها و دریاچه ها امتحان کنید و از آن لذت ببرید. این دو دستگیره هم در زمان حمل و جا به جایی این محصول و هم در مواقعی که بر روی آب قرار دارید برای حفظ تعادل بیشتر شما بسیار مناسب می باشد که همین ویژگی هم یکی دیگر از خصوصیات خوب این کالا به شمار می رود. بر پایه دانش سنگوارهشناسی، این دو گروه در نزدیک به ۳۵ میلیون سال پیش از نیای کهنآبباز مشترکی جدا شدند. هم چنین شما می توانید وجود دو عدد دستگیره حمل را هم به راحتی بر روی این کالا مشاهده نمایید.

این کالا تولید شده توسط شرکت اینتکس بوده که نمونه ای از محصولات محبوب و مطرح است که روانه بازارهای جهانی شده و شما امروزه می توانید این محصول زیبا را از نمایندگی اینتکس خریداری کرده و روز زیبایی را برای خود و یا کودکانتان بسازید. رویه این حلقه شنا دارای طرح گل و گیاه بوده که باعث زیبایی هر چه بیشتر این محصول شده است. حلقه شنا بادی یک نفره بزرگسال از سری محصولات تفریحات آبی در فصل تابستان می باشد که توسط شرکت بست وی طراحی و تولید شده است.دز طراحی این محصول دقت شده تا هنگام استفاده بسیار راحت باشد و بدن در وضعیتی مناسب قرار بگیرد و مصرف کننده هنگام استفاده از آن دچار خستگی و یا ناراحتی نشود که قسمتی از این موضوع توسط طراحی خاص آن میسر شده و جنس به کار رفته در ساخت آن نیز به این موضوع کمک کرده است.این حلقه شنا از بدنه با تم زرد رنگ بهره می برد که با تضاد رنگی با انعکاس آب زیبایی بسیار خوبی دارد. حلقه شنا بادی بست وی رنگارنگ دیگر تولید جدید شرکت بست وی می باشد که هم از نظر نوع رنگ بندی و هم از نظر جنس و کیفیت بدنه توانسته یک محصول مناسب و ایده آل را به دست شما برساند.