پنهان از طریق زمان است آرامش بخش و در عین حال به چالش کشیدن بازی پازل

می توان آن را دشوار است برای پیدا کردن زمان را به پایان برساند یک بازی ویدئویی به خصوص اگر شما فقط چند ساعت در هفته را به بازی. ما هفته ای دوبار ستون کوتاه بازیما نشان می دهد بازی های ویدئویی است که می تواند شروع شود و به پایان رسید در آخر هفته.

اغلب زمانی که من مطمئن هستم که آنچه من می خواهم به بازی من به مرور نسخه های جدید در بخار خارش است.io و Nintendo eShop تا زمانی که چیزی است که کاغذ برداشته توجه است. معمولا آن را یک بازی است که متناسب با خلق و خوی من که مانند بسیاری از افراد دیگر حالات به تازگی کمی مضطرب تر از حد معمول. در حالی که در چنین حالتی من تقریبا بیشتر علاقه مند در بازی چیزی آشنا و آرامش بخش به جای چیزی جدید. که احتمالا به همین دلیل من قرار داده و پس از چند ساعت به Animal Crossing: New Horizons و همچنین چرا پنهان در طول زمان مورد توجه من است.

پنهان از طریق زمان است که یک بازی که در آن شما در پیدا کردن اشیاء پنهان در یک صحنه مشابه سال 2017 را پنهان مردمیاین where’s Waldo? کتاب و پازل در داخل برجسته مجله در دوران کودکی خود را ، آن را در مورد به عنوان ساده به عنوان یک بازی می تواند: این به شما ارائه با برخی از اشیاء و حیوانات و / یا افرادی که در پایین صفحه نمایش خود را که شما باید برای قرار دادن. هنگامی که شما پیدا کرده ام به اندازه کافی از آنها را شما و سپس حرکت بر روی سطح بعدی.

این است که چگونه همه چیز پیشرفت در بازی حالت داستان که واقعا یک داستان. بلکه آن است که یک پیشرفت 26 سطح است که در چهار خارق العاده تفسیرهای خاص دوره در تاریخ بشر: سن سنگ با دایناسورها مصر باستان با خدایان راه رفتن در اطراف قرون وسطی در اروپا با اجنه و آمریکا و غرب وحشی. هر دوره را فراهم می کند منحصر به فرد زیبایی همراه با مجموعه ای از ساختمان ها, اشیاء و مردم است. گذشته از اینکه بصری خشنود این نیز کمک می کند تا گیم پلی از رشد راکد.

در زمانی که شما در نزدیکی پایان یک دوره زمانی شما را اقتباس کرده اند برای تبدیل شدن به کارآمد تر در تجزیه سطوح که در آن همه چیز پس از آن می توانید شروع به احساس تکراری. در این راه تغییر در ظاهر نیست فقط ویژوال اما یک چالش جدید برای انطباق با جدید زبان بصری از سطح. مثلا حجر دوره پر از گرد و منحنی چیزهایی; بسیاری از رنگ سبز در بین درختان بوته ها و دایناسورها و درختان و بوته ها اغلب با هم تداخل دارند و یا پنهان کردن اشیاء دیگر. در مصر باستان مراحل است که به دنبال آن است که بیشتر زرد چیزهایی هستند که بیشتر در خط مستقیم و میدان در حالی که مردم و ساختمان ها بیشتر پر بسته بندی شده هم هنوز با هم تداخل دارند در راه همان است.

وجود دارد بسیاری از انتخاب های مشابه که ممکن است به دور بماند در حالی که شما در حال بازی, اما آنها نشان می دهد که مقدار زیادی از توجه ساخته شده است در مورد چه چیزهایی پنهان در صحنه. به طور کلی اشیاء در نزدیکی جایی که شما ممکن است انتظار می رود آنها را به یک شمشیر به احتمال زیاد خواهد شد در نزدیکی یک شوالیه و نان را معمولا در آشپزخانه و یا در یک وعده غذایی. اما این بازی نیز با استفاده از صحنه کوچک در سطح نه تنها سرگرم کننده بلکه به عنوان یک راه برای جلب توجه خود را به منطقه ای که در آن یک شی ممکن است. برای مثال در یک مرحله شما با پیدا کردن یک شمشیر گیر در یک سنگ که اتفاق می افتد به نزدیکی یک جادوگر و یک پسر تشبه مرلین و یک جوان King Arthur.

زمانی که بازی می شکند از انتظار خود و یا اگر شما خودتان را سر در گم به عنوان به که در آن چیزی است که وجود دارد یک سیستم اشاره. اینها برخی از بهترین نکات در من دیده ام در یک بازی به عنوان آنها مانند خود را کمی پازل است که به شما می گوید که فقط به اندازه کافی به شما را در مسیر درست. یک اشاره در یک سطح برای یک مجسمه سنگی بود چیزی به اثر “من این ساخته شده, بنابراین من می خواهم کمتر تنهایی” که به شما می گوید که شما باید به دنبال کسی یا چیزی خود به خود و است که آنها شاید شبیه مجسمه.

شاید بهترین بازی از ویژگی های است که آن را به یک سطح ایجاد ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت ایجاد سطوح خود را و ارسال آنها را برای افراد دیگر به بازی. ویرایشگر است که همه کشیدن و رها کردن برای اولین بار به شما اجازه انتخاب کنید که کدام یک از دوره های زمانی که شما می خواهید به استفاده از, و پس دادن به شما دسترسی به تمام ساختمان های افراد و اشیاء از آن است که شما می توانید استفاده کنید برای افزایش سطح خود را. و یا اگر شما علاقه مند در ساخت, سطح, شما فقط می توانید دانلود افراد دیگر به طور موثر به شما دسترسی به مراتب بیشتر سطوح از شما احتمالا می تواند بازی کند.

پنهان از طریق زمان نیز در دسترس است بر روی تقریبا همه چیز — PC, Mac, iOS, Android, PS4, Xbox One و نینتندو سوئیچ — بنابراین شما می توانید آن را با این حال شما می خواهید در هر نقطه در داخل (و در نهایت خارج) خانه خود را. بازی دقیقا نمی انقلابی, اما آنچه در آن می کند آن را بسیار خوب است.

پنهان در طول زمان ایجاد شده توسط Crazy Monkey Studios. شما می توانید آن را برای $7.99 در نینتندو سوئیچ, PlayStation 4, Xbox Oneو بخار (ویندوز و macOS) برای $1.99 در iOS و $2.99 در آندروید. در آن طول می کشد حدود سه تا چهار ساعت به پایان برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im