صبح به من عرضه نخست وزیر و امروز من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه خود را به تجهیزات حفاظت شخصی در خانه.

ابتدا یک ورق بزرگ از جنس پلاستیک. این می تواند چسبیده فیلم استفاده نشده آلتون برج باران پانچو یا به سادگی مانده بسته بندی از خرید اخیر از فریزر قفسه سینه.

روی آن دراز بکشید در حالی که دوستان و خانواده به قرعه کشی در اطراف شما. آن را به یک بازی سرگرم کننده! سپس برش شبح و استفاده از آن به عنوان یک الگو برای ایجاد پیش بند محافظ دست-مناسب برای بدن خود را.

اگر شما می خواهید برای دریافت یک Sharpie به آنها را تزئین با گل پوند نشانه و یا روحیه و تقویت شعارهای مانند “من به پشتوانه بوریس” یا ” دریافت Brexit انجام شده پیش بروید و اجازه دهید خلاقیت خود را اجرا وحشی.

برای پوشش سر را در کودکان و نوجوانان’ پانسمان کنید. احتمالا وجود دارد یک زامبی, ماسک, سر ربات و یا پلیس ضد شورش کلاه ایمنی است که انجام یک کار فوق العاده.

پوشش تمام می پیوندد با sellotape – اما مطمئن شوید که شما می توانید نفس کشیدن! من نمی کند و من ناخودآگاه در جوانترین پنجه گشت لحاف سه ساعت بعد.

در نهایت باید به اطراف نگاه کنید برای یک رول یکبار مصرف دستکش های پلاستیکی. شاید شما به سرقت رفته و آنها را از کار مانند تمام کارکنان بخش دولتی انجام دهد. من خوشحال به اعلام عفو فقط این یک بار.

اما اگر شما نمی توانید پیدا کردن هر یک ترفند هوشمندانه است که به سادگی به استفاده از دستکش های پشمی و ابریشمی سقوط را به یک ظرف موم داغ آنها را به عنوان ضد آب و امن به عنوان یک باربور کت و فقط به عنوان درجه یک.

تبریک, شما ساخته شده خود را PPE! در حال حاضر به عقب بر گردیم در NHS مقدم و هیچ slacking. من می دانم آنچه شما مردم می خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de