در اینجا چگونه به سازمان دیده بان وان پلاس, Nord راه اندازی

وان پلاس در حال راه اندازی اولین midranger به نام نورد و آن را 5G و برچسب قیمت زیر 500 دلار است. ما همچنین انتظار برای دیدن اولین true بی سیم OnePlus جوانه.

ما فرستاده بودند دعوت به آنلاین رونمایی و در اینجا چگونه شما همچنین می توانید آن را تماشا کنید. شما نیاز به یک علیرضا قادر به تلفن – در اینجا لیست کامل از دستگاه های سازگار – و یک QR reader. این خواهد بود که راه ساده تر برای انجام این کار با یک مانیتور در مقابل شما و تلفن را در دست خود را.

Here’s how to watch the OnePlus Nord launch

در ابتدا شما نیاز به اسکن کد QR در گوشه سمت راست پایین – ما همچنین ارائه یک لینک (برای موبایل) در پایان مقاله اگر شما با داشتن مسائل با آن مرحله است. هنگامی که صفحه فرود می پرسد برای دوربین شما اجازه تصویب آن را در غیر این صورت هیچ راهی وجود دارد شما می توانید به مرحله بعد بروید.

سپس OnePlus Nord, صفحه فرود شما می خواهید برای اسکن دعوت که به ما ارائه شده در بالا در کیفیت واضح. هنگامی که شما انجام وجود دارد خواهد بود یک شمارش معکوس است که در نهایت منجر به یک لینک به این ویدئو. اگر OnePlus را فراهم می کند متعارف جریان ویدئو ما به شما به روز رسانی این مقاله در زمان رونمایی, برنامه ریزی برای 2PM محلی UTC تنظیم شده اند.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im