دست در با Cinema Pro نرم افزار روی Sony Xperia 1 دوم: سینمایی 4K

سال گذشته در Xperia 1 سونی با معرفی این سینما Pro نرم افزار – نسبتا پیشرفته اگر تا حدودی ناقص نرم افزار برای ضبط ویدئو. این مکمل کامل خودکار و قابلیت ضبط ویدیو از دوربین اصلی برنامه بر روی گوشی های هوشمند و بیشتر ارائه می دهد کنترل دقیق بر تیراندازی روند. ما تست شده آن را به عقب و سپس شما می توانید به عنوان خوانده شده ما یافته و به تماشای یک ویدیو نمونه شات در اکسپریا 1 اینجا.

Xperia 1 دوم ما رو به نقد و بررسی به تازگی همراه با یک نسخه به روز شده از سینما Pro نرم افزار و ما علاقه مند به دیدن اگر سونی تا به حال خطاب به این مسائل ما مواجه آخرین بار در اطراف بنابراین ما رفت و یک دسته از مسائل به آمده تا با یک دنیای واقعی سینمایی و تصویری.

ما به طور کلی نگه داشته و به همان روال مانند قبل. این بدان معناست که دستی عکسبرداری از زمانی که تنها گاه به گاه شات تثبیت شده با یک حلقه. ما با استفاده از ونیز CS و مات/BU60YE60 رنگ پروفیل و سپس درجه بندی فیلم به طعم و مزه. DIY فیلتر ND راه حل به کار گرفته شد در روز روشن تر است که فقط در یک بیت.

در اینجا کلیپ, شکایت زیر را دنبال کنید.

یکی از اصلی ما قولنج با Xperia 1 دوم Cinema Pro نرم افزار است که در واقع مربوط به سخت افزار نه چندان زیاد خود نرم افزار. قادر به نیشگون گرفتن و کشیدن پارامترهای عکسبرداری خوب است و همه اما سینمایی و تصویری است که در ثابت سرعت شاتر به دلیل راه آنها را تحت تاثیر قرار چگونه حرکت دستگیر و درک مخاطب است. بنابراین هنگامی که شما باید ثابت سرعت شاتر و دیافراگم ثابت در یک دوربین اصلی ترین راه برای کنترل میزان نور است که با استفاده از تراکم خنثی (ND) فیلتر. فیلترهای ND هستند یک ابزار ضروری برای هر فیلمساز و حتی امروز یک سال پس از Cinema Pro برنامه معرفی شد Xperia 1 II هنوز هم ندارد که اول راه حل برای اتصال آن به تلفن. ما به فکر اختیاری افزودنی لوازم جانبی مانند یک مورد و یا شاید کلیپ یا مغناطیسی متصل ND نوار.

موقت راه ما این بود که با قطع مستطیل شکل فیلترهای ND به پشت گوشی با تحت اللفظی رختشویی کلیپ. سیم روابط به بازی آمد در مواردی بیش از حد و گاهی اوقات ما به سادگی برگزار فیلتر در بالای دوربین است. است که در واقع یک گام به عقب از آنچه که ما در سال گذشته بود – شما ببینید در آن زمان با دوربین های نصب شده در امتداد محور مرکزی از تلفن شما قطع می تواند یک دایره در یک مورد تلفن و چسب یک گام تا حلقه به استفاده از آن موضوع برای اتصال به طور منظم دایره فیلترهای ND. به سختی قشنگ اما کاربردی با این وجود. نه چندان در Xperia 1 دوم با آن خارج از محور دوربین و موقعیت. ما در حال فکر کردن سونی می تواند آمد تا با یک در خانه راه حل در حال حاضر با توجه به آنها بازاریابی تلفن و سینما Pro نرم افزار.

ما نمی گوییم ND فیلتر هستند باید – شما می توانید متناوبا افزایش سرعت شاتر برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض درست اما این که معکوس برای دستیابی به ‘Cinema Pro” نگاه از فیلم است که نام برنامه وعده داده است.

Cinema Pro app on the Sony Xperia 1 II: what's changed

بعدی Xperia 1 دوم سه دوربین مختلف دیافراگم f/2.2 در 16mm f/1.7 در 24 میلی متر و f/2.4 در 70mm. زن و شوهر که با های مختلف, حداقل, حساسیت ISO (50, 64 و 25 بود) و تطبیق مواجهه بین سه دوربین ناراحتی می شود.

صحبت از مواجهه سونی ساخته شده و یک حاشیه ای بهبود در ارائه شما را با یک ابزار برای قضاوت مناسب قرار گرفتن در معرض – یک -2 به +2EV شاخص مقیاس در پایین و سمت چپ منظره یاب. هنوز هم در یک برنامه با چنین نرم افزار آرمان, ما می خواهم انتظار برای دیدن گورخر یا نادرست رنگ و یا یک هیستوگرام یا همه از این. که چنین نیست هر چند. به عنوان ایدز رفتن وجود ندارد و تمرکز اوج یا هیچ بهبودی در اینجا.

Cinema Pro UI
Cinema Pro UI
Cinema Pro UI
Cinema Pro UI
Cinema Pro UI
Cinema Pro UI

سینما Pro UI

ما تا حد زیادی قدردانی توانایی رک تمرکز بین از پیش تنظیم فوکوس در فاصله (A-B) با کنترل بیش از این مدت از دندانه دار کردن. که از ویژگی های معرفی کردم با انتشار Xperia 5 و بعدها به ارمغان آورد Xperia 1 پس از آن جدید نیست در Xperia 1 دوم اما هنوز هم…

آنچه که جدید است و علاوه بر این از شیر به تمرکز بر قابلیت های هر چند ما در بر داشت آن را به کار unreliably – گاهی اوقات آن را به سادگی نمی خواهد تمرکز که در آن ما شنود گذاشته باشند. هیچ پیگیری یا, بنابراین اگر موضوع خود را درون قاب گوشی نمی خواهد آن را دنبال کنید.

در بالا از آن, اگر شما شیر به تمرکز بر روی چیزی است که شما دریافت یک جعبه در منظره یاب و اگر شما پس از آن پان گوشی آن را به تمرکز بر روی هر موضوع اتفاق می افتد به سقوط در داخل جعبه به جای ماندن متمرکز اولیه موضوع – تمرکز و دوباره انشاء کردن به سادگی کار نمی کند.

چشم AF در دسترس نیست در سینما Pro یا – شما باید آن را برای عکاسی در هر دو عکس نرم افزار و دوربین اصلی برنامه photo mode, اما آن را در دسترس برای ضبط ویدئو در هر دو برنامه.

Focusing: A-B racking
Focusing: No eye AF
Focusing: Tap to focus

تمرکز: A-B ركنج • هیچ چشم AF • شیر به تمرکز

یک ارتقاء قابل توجهی است که ما قدر توانایی برای تنظیم تعادل رنگ سفید با اشاره به تلفن در یک کارت خاکستری. علاوه بر این شما می توانید لغزنده برای افزایش سرعت WB همراه آبی-کهربا سبز و سرخابی محور. نه از این در دسترس است در نسخه های قبلی این برنامه که ما در Xperia 5 و اصلی Xperia 1 – شما می توانید ایستگاه از پیش تنظیم WB در آن.

سایر ترفند کوچک همه چیز را در مسیر درست. برای مثال شما می توانید در حال حاضر تغییر رنگ پروفایل بين کلیپ در حالی که کار بر روی این پروژه. قبلا هر پروژه تا به حال رنگ مشخصات مجموعه و که بود که. همچنین علاوه بر 23.98 فریم در ثانیه و 29.97 فریم در ثانیه با نرخ فریم قبلا در دسترس Xperia 1 II در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را ضبط و در 25fps, 59.94 fps و در 120fps (2K تنها). اما شما نمی توانید تغییر رزولوشن و نرخ فریم بدون شروع یک پروژه جدید.

Frame rates added • Custom white balance • Sliders for WB too (still no light temperature setting)
Frame rates added • Custom white balance • Sliders for WB too (still no light temperature setting)
Frame rates added • Custom white balance • Sliders for WB too (still no light temperature setting)

نرخ فریم اضافه شده • سفارشی تعادل رنگ سفید • لغزنده برای WB بیش از حد (هنوز هیچ نور و حرارت محیط)

در نهایت بسیار شبیه به آخرین زمان ما delved این به سونی Cinema Pro نرم افزار ما نمی تواند کمک کند اما احساس آن را یک فرصت از دست رفته. بسیاری از ویژگی های است که وجود ندارد به نظر می رسد مثل هیچ brainers و در عین حال Sony نشده شامل آنها – که مهمترین آنها از قرار گرفتن در معرض بیماری ایدز است. یکی دیگر از جنبه های UI پس از آن فقط کار نمی کند به عنوان انتظار می رود – این فریم/دست زدن به وضوح همچنین شیر برای تایید مورد نیاز در بسیاری از منوها.

پس از آن وجود دارد فیلتر ND وضعیت. با این توجه زیادی به این نرم افزار, برنامه, خانه, راه حل برای اتصال فیلتر برای تلفن های موبایل مانند یک باید راه ما آن را ببینید. اختیاری که شما می توانید خرید در هزینه های اضافی البته نه لزوما یک همراه با گوشی هر چند که خواهد بود حتی بهتر است. اگر آی فون شما می خواهم که قادر به کار شخص ثالث, گزینه, تنها به دلیل, آیفون محبوبیت خود را – با Xperia بیشتر تو رفتگی در دیوار گروه هدف آن را سخت به انتظار سازندگان لوازم جانبی برای پیدا کردن انگیزه برای ارائه یک راه حل است.

Cinema Pro app on the Sony Xperia 1 II: what's changed

در نهایت سینما Pro برنامه در دولت ما آن را تست شده بر روی Xperia 1 II می کند چند چیز درست است اما دوباره به دور از کامل است. ما قدردانی از پیشرفت های جزئی اما اگر سونی بود که واقعا بعد از ساخت نهایی گوشی ضبط ویدئو ابزار شاید آنها را بدست در حال حاضر وجود دارد. در حال حاضر CinemaPro برنامه ایجاد این تصور را که به سختی بیش از یک حیوان خانگی پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de