هنکاک اذعان پیگیری و ردیابی نرم افزار توسعه داده شد برای نوکیا 3310

سطح هشدار شده است کاهش داد و از چهار به سه که به معنی 'زمان را برای شما workshy layabouts برای به دست آوردن پو

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

سطح هشدار شده است کاهش داد و از چهار به سه که به معنی 'زمان را برای شما workshy layabouts برای به دست آوردن پول برای ما'. چه سطح ؟

سطح 5: در خانه بماند چرا که ما نگاه بد اگر شما همه می میرند

در سطح 5 وجود دارد 'مواد خطر دولت به دنبال کاملا بی کفایت'. سخت اجتماعی فاصله در محل به طوری که آنها می توانید رد گم کردن خود به طرح اصلی از به خطر انداختن ضعیف ترین اعضای جامعه است.

سطح 4: لطفا می توانید برخی از مردم به دلیل غنی ما بگیرید و یاد دهید در حال گرفتن مرزی

سطح 4 به معنی وجود خطر بالای عفونت اما خطر بالاتر از غنی حزب محافظه اهدا کنندگان پول از دست دادن با توجه به اقتصاد در حال تعطیل. دولت می خواهد که هر کسی که می تواند نگه داشتن دندان سرمایهداری تبدیل خونین خوب باید.

سطح 3: بیرون رفتن و خرید گه شما نمی نیاز

انگلستان در حال حاضر در سطح 3 که بدان معنی است که این ویروس هنوز هم در گردش عمومی اما چرا خطر ایستادن در یک جمعیت بزرگ در انتظار نایک شهر برای باز کردن ؟ حداقل شما صرف برخی از پول قبل از گرفتن بیمار است.

سطح 2: خوب شما می توانید در آغوش مادر خود را اگر شما باید

هنگامی که ما رسیدن به سطح 2 و اجتماعی فاصله را آرام به اندازه کافی برای افرادی که قادر به آغوش دوستان و خانواده خود را برای اولین بار در ماه. اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان مهم به عنوان مجاز به رفتن به Primark.

سطح 1: بیایید همه تظاهر این هرگز اتفاق افتاده است

سطح 1 به معنی Covid-19 است که دیگر در حال حاضر در انگلستان و همه ما می تواند وانمود کند که انگلستان نمی توپ تا پاسخ آن. به هر حال بارها در باز دوباره به طوری که می گه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب