Newswise — HACKENSACK, NJ – ژانویه 29, 2019 – هکنساک نصف النهار سلامت در دانشگاه هکنساک مرکز پزشکی بنیاد خشنود است تا اعلام کند که جودی Aschner, M. D., صندلی اطفال و پزشک-در-رییس دانشگاه هکنساک نصف النهار سلامت Joseph M. Sanzari بیمارستان کودکان و مدیر بالینی کودکان, مراقبت از تحول خدمات در هکنساک نصف النهار سلامت اهدا شده است قابل توجهی در اعطای کمک های مالی به خلبان HealthySteps یک برنامه از صفر به سه. با حمایت از همکاری تأمین کنندگان مالی این Burke بنیاد نیکلسون بنیاد و Turrell صندوق آزمایشی اجرا خواهد شد در سه شبکه اطفال شیوه های مراقبت های اولیه. کل مبلغ به بودجه به هکنساک نصف النهار سلامت توسط سه پایه است $838,489 در حالی که کل بودجه پیش بینی شده خواهد شد در حدود 1.2 میلیون دلار از جمله در نوع و دیگر کمک های مالی ارائه شده توسط همکاری تأمین کنندگان مالی به HealthySteps ملی در صفر تا سه.

ایجاد HealthySteps در هکنساک نصف النهار سلامت علائم جمعیت قابل توجهی سلامت نقطه عطف در مراقبت های بهداشتی شبکه. در حال حاضر وجود دارد هیچ HealthySteps اطفال شیوه در ایالت نیوجرسی. با پشتیبانی از برک بنیاد نیکلسون بنیاد و Turrell صندوق در همکاری با صفر تا سه هکنساک نصف النهار سلامت خواهد خلبان اولین HealthySteps شیوه ها در دولت به منظور بهبود سلامت و رفاه در خطر کودکان و خانواده ها.

HealthySteps است مبتنی بر شواهد میان رشته ای کودکان مراقبت های اولیه برنامه که ترویج فرزندپروری مثبت و توسعه سالم برای نوزادان و کودکان نوپا با تاکید بر متنوع فرهنگی خانواده زندگی در جوامع کم درآمد. این برنامه اجرا خواهد شد در سه هکنساک نصف النهار سلامت‘s موجود اطفال شیوه – اطفال علمی عمل/اطفال تداوم برنامه در Hackensack, جین H. بوکر خانواده سالم مرکز نپتون و هکنساک نصف النهار بهداشت گروه پزشکی اطفال در اسبوری پارک و نپتون است. هر عمل اطفال بهره مند خواهند شد محروم خانواده ها با کودکان زیر سن چهار.

این برنامه متصل خانواده ها به منابع برای کمک به بهداشت روانی, خشونت خانگی, مواد غذایی و مسائل مربوط به مسکن و نیز ارائه می دهد راهنمایی در مورد چالش های مشترک از جمله تغذیه و رفتار خواب و تطبیق زندگی با یک نوزاد یا کودک خردسال. برای اجرای این برنامه هکنساک نصف النهار سلامت Joseph M. Sanzari بیمارستان کودکان اضافه خواهد شد تمام وقت مددکار اجتماعی بالینی آموزش دیده در HealthySteps مدل به آن عمل در هکنساک. دو HealthySteps متخصصان اضافه خواهد شد به نپتون دو مکان است. این حرفه را تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از مراقبت های اولیه تیم در هر محل گسترش تیم ها و اجازه می دهد بین ارائه دهندگان حرفه ای برای ارائه پشتیبانی جامع و بالاترین کیفیت مراقبت از.

علاوه بر این اعطای کمک های مالی نیز فراهم می کند پشتیبانی برای یک تحلیلگر داده و biostatistician برای مطالعه تاثیر این بينحرفهای مدل مراقبت تحویل در مهم فرزند و پدر و مادر و نتایج و همچنین به عنوان ارائه دهنده رضایت و فرسودگی شغلی. کودک متمرکز و متمرکز بر نتایج شامل به خوبی مراقبت از کودک بازدید و واکسیناسیون نرخ اجتناب از چاقی در دوران کودکی افسردگی غربالگری و ارجاع به خدمات و پایبندی به کودک شیوه های ایمنی در میان بسیاری دیگر.

نیوجرسی 4th ترین قومی متنوع دولت در کشور است. دولت چهره های متعدد بهداشت و درمان چالش های میان مادران و کودکان خردسال به دلیل عدم مراقبت های بهداشتی در دسترس به خصوص در متنوع و جوامع محروم. در برگن و نماینده شهرستانهای تمرکز مناطق به آغاز HealthySteps برنامه وجود دارد در مجموع 81,365 کودکان در فقر زندگی می کنند و 36,900 زندگی با ناامنی غذایی همه زیر سن پنج.

“هکنساک نصف النهار بهداشت متعهد به ارائه مراقبت از بیمار برجسته تجربه برای همه از جمله ما جوانترین بیماران و خانواده های آنها گفت:” رابرت گرت FACHE مدیر عامل شرکت هکنساک نصف النهار سلامت. “ما مشتاقانه منتظر به موفق خلبان HealthySteps بنابراین ما ممکن است ادغام و گسترش این برنامه به دیگر شیوه های مراقبت های اولیه در سراسر نیوجرسی است.”

“HealthySteps را افزایش مراقبت از اطفال برای کودکان محروم و خانواده های آنها در Joseph M. Sanzari بیمارستان کودکان” گفت: Mark D. اسپارت FACHE رئیس جمهور و رئیس بیمارستان اجرایی هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه و معاون اجرایی رئیس جمهور از جمعیت سلامت هکنساک نصف النهار سلامت. “این گسترش از مهم اطفال و رفتاری مراقبت های بهداشتی به ما جوانترین بیماران در جمله مراحل مهم در توسعه بسیار مهم است و ما منتظر نتایج مثبت است.”

به عنوان 2019 در HealthySteps شبکه ملی انجامید بیش از 160 اطفال و خانواده تمرین سایت در بیش از 20 کشورهای منطقه کلمبیا و پورتوریکو. این برنامه ثابت کرده است به طور قابل توجهی تاثیر این مشارکت جوامع در سراسر ایالات متحده نشان داده است و نتایج مثبت برای کودکان, خانواده و پزشکان و شیوه های آنها خدمت می کنند.

“اجرای HealthySteps در هکنساک نصف النهار سلامت ارائه خواهد شد در دسترس مراقبت از کودکان و خدمات بهداشت رفتاری برای کودکان و خانواده ها در برگن منموته و شهرستانهای اطراف به آدرس طیف گسترده ای از مراقبت های بهداشتی نیاز دارد” گفت: جودی Aschner, M. D., محقق اصلی HealthySteps گرانت. “هدف ما این است که برای اطمینان از رشد سالم از جوانترین بیماران ما است. ما بسیار سپاسگزار برای دریافت چنین ابزاری اعطای کمک های مالی از برک بنیاد نیکلسون بنیاد و Turrell صندوق. ما مشتاقانه منتظر به کار با سه پایه و HealthySteps ملی به خلبان این برنامه در نیوجرسی و جمع آوری اطلاعات برای حفظ و گسترش این مدل در سراسر کشور ما است.”

“ما از برک بنیاد نیکلسون بنیاد و Turrell صندوق مشترک خود را سخاوت و پشتیبانی در بودجه HealthySteps در هکنساک نصف النهار سلامت” گفت: هلن A. حیله گری رئیس جمهور و رئیس توسعه افسر هکنساک دانشگاه مرکز پزشکی بنیاد است. “HealthySteps ارزشمند است برنامه ای است که با تمرکز بر دوران کودکی و بهداشت و درمان برای جمعیت های آسیب پذیر. ما را خوشحال و بسیار ممنون برای این هدیه را که این ابتکار مهم در نیوجرسی است.”

“ما هیجان زده به شریک با هکنساک نصف النهار بهداشت و سپاسگزار برای حمایت از ACEs تأمین کنندگان مالی مشترک را به ما مبتنی بر شواهد برنامه به نیوجرسی, babies, toddlers و خانواده های آنها گفت: Rahil D. بریگز, Psy.D. مدیر ملی از HealthySteps.

ماموریت هکنساک نصف النهار سلامت و تشکیل دهنده آن اشخاص از جمله هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه و یوسف محمد Sanzari بیمارستان کودکان است برای تبدیل مراقبت های بهداشتی می شود و به رسمیت شناخته شده به عنوان رهبر تغییر مثبت است. در هکنساک دانشگاه مرکز پزشکی بنیاد کار می کند در حمایت از این ماموریت است. پایه و اساس بوده است کاتالیزور که درگیر سخاوتمندانه افراد و سازمانها در فرصت هایی را برای ارائه بهترین که, پزشکی, پزشکی و روانی پژوهشی برای ارائه به بیماران است. به عنوان بشردوستانه بازو از مرکز پزشکی از سال 1980 بنیاد تاسیس شد و به دنبال منابع خصوصی برای حمایت از ماموریت هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه.
 

در مورد هکنساک نصف النهار بهداشت و درمان مرکز پزشکی دانشگاه هکنساک

هکنساک نصف النهار سلامت در دانشگاه هکنساک مرکز پزشکی یک 781-تخت خواب های غیر انتفاعی آموزش و پژوهش بیمارستان واقع در Bergen County NJ, بزرگترین ارائه دهنده خدمات بستری و خدمات سرپایی در دولت است. تاسیس در سال 1888 به عنوان شهرستان اول بیمارستان است و در حال حاضر بخشی از بزرگترین و جامع ترین و واقعا یکپارچه مراقبت های بهداشتی شبکه در نیوجرسی ارائه طیف کاملی از خدمات پزشکی و نوآورانه تحقیقات بهبود زندگی و مراقبت است که متشکل از 35,000 اعضای تیم و بیش از 7000 پزشکان. هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه رتبه #2 در نیوجرسی و #59 در کشور در U. s. اخبار & گزارش جهانی را 2019-20 بهترین بیمارستان رتبه بندی و رتبه بالا انجام در ایالات متحده آمریکا در عمل جراحی سرطان روده بزرگ, سرطان ریه جراحی COPD نارسایی قلبی بای پس قلب جراحی دریچه آئورت عمل جراحی شکم آئورت آنوریسم تعمیر و تعویض زانو و تعویض مفصل ران. از 4,500 بيمارستانهای مورد بررسی قرار هکنساک یکی از تنها 57 که دریافت رتبه بالا در تمام نه روش ها و شرایط. هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه یکی از پنج عمده دانشگاهی و مراکز درمانی در کشور برای دریافت Healthgrades امریکا 50 جایزه بهترین بیمارستان برای پنج سال یا بیشتر در یک ردیف. بکر بیمارستان بررسی به رسمیت شناخته شده هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه به عنوان یکی از 100 بیمارستان های بزرگ در آمریکا در سال 2018 است. مرکز پزشکی است و یکی از 25 سبز بیمارستان در کشور با توجه به عمل Greenhealth و دریافت 26 طلا مهر و موم از تصویب™ توسط کمیسیون مشترک – بیش از هر دیگری در کشور است. این اولین بیمارستان در نیوجرسی و دوم در کشور برای تبدیل شدن به یک آهنربای® شناخته بیمارستان برای پرستاری تعالی; دریافت ششمین متوالی در تعیین 2019. هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه ایجاد کرده است کل پردیس برنده جایزه از جمله: جان تئوریر مرکز سرطان یک کنسرسیوم عضو NCI-تعیین جورج تاون لومباردی, مرکز جامع سرطان است; قلب و عروق بیمارستان و Sarkis و Siran Gabrellian زنان و کودکان غرفه که خانه Joseph M. Sanzari بیمارستان کودکان و دانا A. Sanzari زنان, بیمارستان که طراحی شده بود با Deirdre ایموس بهداشت محیط مرکز® و ذکر شده در راهنمای سبز را در لیست بالا 10 سبز بیمارستان در ایالات متحده هکنساک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مرکز شهر بیمارستان از غول نیویورک و نیویورک بولز قرمز و رسمی خدمات پزشکی ارائه دهنده خدمات به اعتماد شمالی PGA گلف مسابقات است. آن باقی می ماند متعهد به جامعه خود را از طریق جمع آوری کمک های مردمی و رویدادهای اجتماعی به خصوص مقابله با کودکان سرطانی, کمپین ارائه بسیار مورد نیاز پژوهش در سرطان کودکان موسسه مستقر در Joseph M. Sanzari بیمارستان کودکان. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HackensackUMC.org.

در مورد HealthySteps
HealthySteps است مبتنی بر شواهد برنامه از صفر به سه کشور پیشتاز در کار های غیر انتفاعی برای اطمینان از تمام نوزادان و کودکان نوپا باید یک شروع قوی در زندگی است. HealthySteps تبدیل وعده اطفال مراقبت های اولیه از طریق یک رویکرد منحصر به فرد است که ادغام یک HealthySteps متخصص کودک توسعه کارشناس به تیم مراقبت های بهداشتی. تمام کودکان سنین 0-3 و خانواده خود را دریافت محکم, مدل, از خدمات, از جهانی غربالگری به خطر طبقه بندی پشتیبانی می کند از جمله مراقبت و هماهنگی در محل مداخله به عنوان مورد نیاز است. HealthySteps شیوه های خدمت به عنوان قابل اعتماد و ارزشمند همکاران به عنوان خانواده و پرورش فرزندان خود را سالم و توسعه است. با هم شبکه ملی HealthySteps سایت با هدف رسیدن به بیش از 1 میلیون و کودکان در سال 2032. بازدید healthysteps.org و یا تماس با صفر تا سه برای کسب اطلاعات بیشتر.

در مورد برک بنیاد
این بورک بنیاد یک بنیاد خصوصی مستقر در پرینستون نیوجرسی است. آن وجوه تحول در اوایل دوران کودکی طرح برای ترویج توسعه سالم از خانواده ها و جوامع در نیوجرسی. این بورک بنیاد با تمرکز بر سه حوزه کلیدی: سالم حاملگی و تولد, مثبت, روابط والد-فرزندی و با کیفیت بالا در اوایل مراقبت و یادگیری است. اطلاعات بیشتر در www.burkefoundation.org.

در مورد نیکلسون بنیاد
این نیکلسون بنیاد اختصاص داده شده به بهبود سلامت و رفاه از جمعیت های آسیب پذیر در نیوجرسی. پایه و اساس این رویکرد بر مشارکت و عملکرد مبتنی بر اعطای ساخت آن هدف این است که سیستم های پایدار اصلاحات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد بازدید http://thenicholsonfoundation.org.

در مورد Turrell صندوق
این Turrell صندوق پشتیبانی از سازمان است که افزایش دسترسی به خدمات با کیفیت بالا در خطر ابتلا کودکان به خصوص جوانترین و خانواده خود را در شمال نیوجرسی و ورمونت. در حالی که این صندوق با این نسخهها کار بر روی چندین طرح های استراتژیک آن است که اساسا اختصاص داده شده به کمک حیاتی مبتنی بر جامعه سازمان های غیر انتفاعی. این Turrell صندوق نیز به عنوان یک convener گرد هم آوردن سازمان ها و افراد برای ساخت نسبت به تاثیر بیشتر.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im