سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سایر fetid تله مرگ برای بازگشایی این ماه

همانطور که بریتانیا تلاش به عقب بر گردیم به حالت عادی خوشبختانه هنوز هم وجود دارد چیزهایی COVID-19 می تواند شم

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 تیر 1399

همانطور که بریتانیا تلاش به عقب بر گردیم به حالت عادی خوشبختانه هنوز هم وجود دارد چیزهایی COVID-19 می تواند شما را از. در اینجا چگونه برای به زور گرفتن آخرین مزایای خروج از بحران.

نه بازدید از بستگان سالمند

یک بیت از منافع خود تا لباس پوشیدن و به عنوان نگرانی است. شما می خواهید برای جلوگیری از خود فرد مواد غذایی – گردن کلفت کیک میوه یا ذوب خیالات است که دندان های خود را خارش – و نه مجبور به تکرار همه چیز به شما می گویند چهار بار. شما نمی توانید £2 سکه آنها به شما به عنوان شما را ترک کنند اما شما 32 برای f**k خاطر و باید متوقف پذیرش آن سال پیش.

کسانی که سالسا کلاس شما وعده داده شده به انجام

خود را شریک بوده است bugging شما در مورد این پس از علامت Ramprakash برنده به شدتو به خاطر شما ، اما ترکیبی از نزدیک تماس شخصی و ریتمیک چرخش یک ظرف پتری برای کوروناویروس. اگر همسر شما می خواهد برای شروع یک رابطه با سالسا مربی او باید برای انجام آن بدون شما.

چیدن چیزی برای شام در راه خود را به خانه

همه ما تا به حال متن درخواست ما تا چیزی در راه خانه از محل کار. اما این دقیقا یک مرگ قهرمانانه اگر شما را لمس آلوده courgette سپس برداشت خود را بینی. توجه داشته باشید: یک استثنا ساخته می شود که اگر این متن نیست اما گفتن نیمه دیگر خود را می تواند به قتل یک لیوان سرد از Pinot که به معنی 'خرید سه بطری.

نگه داشتن شما دوستان عزیزم

البته شما نمی توانید خطر ابتلا به برگزاری عزیزم! و با همین دلیل خوب است – آن را به عنوان جالب به عنوان cradling یک غول سیب زمینی است که می تواند منفجر شود به گوش تقسیم جیغ مانند شما به انجام کاری اشتباه است. به علاوه وجود یک شانس واقعی آنها gob تا شیر £80 شلوار جین شما فقط می توانید استطاعت دلیل این که شما به اندازه کافی هوشمند به بچه ها.

بحث های کوچک بی دست و پا

قبل از COVID شما نمی تواند اجتناب از بحث کوچک از مهربانی داران دوستانه posties و خوش برخورد رانندگان اتوبوس. آن را به اندازه کافی به شما را قی. اما یک ماسک صورت می فرستد مفید message 'آیا شما می خواهید ما هر دو به مرگ؟'. شما ممکن است هرگز به یک بی مکالمه در مورد آب و هوا است که فقط در خارج به هر حال دوباره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im