بیست سال پیش به بعد GSMArena.com متولد شد. بیش از دو دهه گذشته سایت رشد قابل توجهی است و ما گسترش فن آوری ما کنجکاوی به سیستم عامل جدید و همچنین.

کانال یوتیوب ما به 1 میلیون مشترک این آوریل (از دست ندهید جشن تصویری mashup). این نتیجه از بسیاری از کار سخت ما را ویدئوها آموزنده تر مناسب همراه ما به بررسی نوشته شده اما همچنین به لطف عشق و حمایت ما شده ایم از شما دریافت می کنند.

ما مشغول به کار در بهبود GSMArena برنامه و معرفی ویژگی های جدید به سایت – آخرین ما است نونما بلندگو تست.

ما نیز شروع به جمع آوری اطلاعات مربوط به قیمت گذاری بر روی گوشی های از فروشگاه ها از سراسر جهان برای کمک به ایجاد قیمت شکار آسان تر و به طور منظم به روز رسانی ما راهنمای خریدار مثال برخی از بهترین گوشی ها در چند دسته.

GSMArena.com turns 20, happy birthday to us!

ما را بررسی گوشی البته – شما می توانید ما را دنبال کنید Instagram برای دیدن مدل های جدید به عنوان آنها می آیند به دفتر – اما ما گسترش فراتر از فقط تلفن های ما نیز نقد و بررسی ساعت هوشمند بی سیم از earbuds و حتی گاه به گاه برقی روروک مخصوص بچه ها و یا لیزر و هر چیزی که ما فکر می کنم شما ممکن است جالب.

با تشکر از شما برای حمایت از ما در تمام آن سال ها! ما نگاه رو به جلو به ارائه مشخصات افکار و بررسی بر روی ابزارهای دیگری برای بیست سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de