گرتا Thunberg برای باز کردن بستنی ون که در آن همه بستنی در حال حاضر ذوب

1990s نوستالژی است که به طور فزاینده ای محبوب اما شاید بهتر است اگر ما را فراموش کرده و در مجموع در مورد دهه است که به ما مراحل و ژله کفش. در اینجا برخی از دلایل بسیار خوب.

قابل حمل دیسک های بازیکنان

آن را سرد به نظر می رسید در این زمان به یک واکمن دار از محموله خود را در شلوار, اما واقعا وجود دارد هیچ چیز خوبی در مورد یک Atomic Kitten آلبوم که پرش یک مسیر هر زمان که شما بیش از یک نقش ونگار ریگی دادن. به علاوه تنها سی دی در گردش در سال 2020 رایگان روزانه ایمیل مجموعه ای از زمان جنگ کلاسیک پس از آن بعید است که تقاضا بالا خواهد بود.

مردم سفید با موهای بافته

برخی می گویند فرهنگی تخصیص Christina Aguilera گفت: فرهنگی قدردانی. در هر صورت اجازه دهید به توافق هرگز به ذکر دوباره آن را.

Dial-up

آن دیوانه به فکر می کنم در یک زمان وجود دارد هنگامی که اتصال به اینترنت گاهی اوقات در زمان یک شب تمام و مادر خود را مجبور به خاموش کردن تلفن شما را به یک wank. در حال حاضر شما می توانید باش یک نفر در 30 ثانیه به یک لحظه Snapchat زنجیره ای. با امکانات مدرن مثل این که می خواهد برای رفتن به عقب به آرامی در حال بارگذاری تصاویر از بازیگران Baywatch?

بیمارستان حیوانات

وجود دارد هیچ چیز کودکان و نوجوانان در 90s نگاه به جلو به بیش از نشستن در پنج شنبه شب و تماشای رولف هریس شلاق خود را didgeridoo در مقابل ضعیف لاک پشت. اما از بخت بد برای رولف و باند عجیب و جالب این مستند نشده کاملا ایستاده آزمون زمان برای برخی از دلیل.

عراق

خدا رو شکر که همه وحشتناک مسائل خاورمیانه است بیش از در حال حاضر. اوه قطع…