گوگل پیکسل و سامسونگ S20 خانواده جولای وصله های امنیتی

این ممکن جولای 1st, اما امروز اولین جمعه از ماه و این بدان معناست که یک چیز: گوگل آماده است به ارسال دسته ای جدید از ماهانه وصله های امنیتی آن هنوز هم پشتیبانی پیکسل. این زمان در اطراف وجود دارد هیچ از ویژگی های قطره مانند ماه گذشته پس همه شما در حال گرفتن هستند امنیتی رفع – اما هی کسانی که بیش از حد مهم است پس گوشی خود را نمی, در معرض تند و زننده آسیب پذیری.

طبق معمول با گوگل rollouts آن ممکن است از چند روز (یا حتی هفته) قبل از همه پشتیبانی از صفحه واحد وجود دارد دریافت به روز رسانی اما در نهایت آن را در راه است. تعداد ساخت برای همه دستگاه ها است QQ3A.200705.002.

Google's Pixels and Samsung's S20 family get July security patches

سامسونگ همچنین در نورد ژوئیه تکه به اعضای شاخص خود کهکشان S20 خانواده حتی قبل از گوگل اجرای چند روز در برخی از بازارها است. در ایالات متحده آمریکا, شما در حال گرفتن شماره ساخت G98xU1UES1ATFB (که در آن “x” متفاوت است رقمی است که بر روی عضو S20 خط خود شما). در اروپا این شرکت نورد ساخت G98xxXXU3ATFG (که در آن حروف کوچک “xx” یک بار دیگر متفاوت بوده و با مدل خاص).

هیچ تغییرات هنوز برای ما اما برای اتحادیه اروپا Exynos دستگاه های مبتنی بر گذشته از جدید رفع امنیتی شما نیز وعده بهبود عملکرد دوربین حداقل در S20 فوق العاده 5G.

منبع 1 | منبع 2 | منبع 3 | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im