گوگل در نزدیکی های رود به تست بتا

اپل تا به حال یکی از ساده ترین روش های بزرگ رسانه ای فایل ها و یا اسناد و مدارک بیش از هوا به نام AirDrop. آندروید مورد استفاده قرار گیرد به NFC مبتنی بر دادن روش به نام پرتو Android, اما آن را به طور کامل ارزش با اندروید 10. آن را با استفاده از NFC برای شروع یک اتصال برای انتقال فایل اما آن را با استفاده از بلوتوث بود که آهسته.

اندروید پلیس گزارش داده اند که در نزدیکی قابلیت به اشتراک گذاری در حال حاضر در تست بتا است. کسانی که آزمایشکنندگان بتا از خدمات Google Play برنامه. بتا در حال حاضر نورد از برای این کاربران خواهد شد که در حال حاضر یک گزینه برای به اشتراک گذاشتن چیزی “در نزدیکی” در منوی اشتراک گذاری اندروید. اندروید پلیس به اشتراک گذاشته شده است برخی از تصاویر از این ویژگی را در عمل است.

Source: Android Police
Source: Android Police
Source: Android Police

منبع: اندروید پلیس

پس از راه اندازی در نزدیکی گزینه های به اشتراک گذاری را به شما نشان می دهد در این نزدیکی هست دستگاه شما می توانید انتخاب کنید دید سطوح به مخاطبین خود را و یا شما می توانید به نوبه خود این ویژگی را در دسترس نباشد.

اگر شما در نزدیکی های روشن شما قادر خواهید بود برای دیدن کسی که در تلاش است برای به اشتراک گذاشتن چیزی در این نزدیکی هست, حتی اگر شما به نظر نمی رسد به فرستنده. شما می توانید اطلاع رسانی به قابل تبدیل برای دریافت فایل های.

Source: Android Police
Source: Android Police

منبع: اندروید پلیس

اتمام لینک منبع برای دیدن Android Police‘s full writeup در نزدیکی قابلیت به اشتراک بگذارید. در بیانیه ای به خروجی اخبار گوگل تایید کرده است که قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد نزدیکی به اشتراک گذاری در آینده است. هدف این است که برای راه اندازی در نزدیکی های با پشتیبانی از تمام راه را به اندیشه 6 (باد صبا) ،

کمتر از یک سال پیش کشف شد که گوگل کار بر روی یک جایگزین برای اندروید Beam نامیده می شود در نزدیکی های و XDA-توسعه دهندگان حتی موفق به دمو اولیه تکرار از ویژگی های. این نسخهها کار میکند مانند چگونه اپل AirDrop آثار: گیرنده و فرستنده نیاز به بلوتوث و Wi-Fi روشن شود. سپس بلوتوث را آغاز و اتصال Wi-Fi طول می کشد. نزدیکی به اشتراک گذاری از ویژگی های کار می کنند به طور مستقیم از آندروید “سهم” منو.

سامسونگ تا به حال S-به اشتراک گذاری برای چندین سال است که با استفاده از NFC برای شروع یک اتصال, اما پس از آن ارسال فایل از طریق Wi-Fi. در حالی که این ارزشمند تر راه برای ارسال فایل های باقی مانده آن را منحصر به فرد برای دستگاه های سامسونگ. Huawei به اشتراک گذاری این نسخهها کار بسیار مشابه به AirDrop در حال حاضر تنها محدودیت این بود که این نیاز به یک دستگاه Huawei. به هر حال خوب خود را در نهایت به دیدن ویژگی های نزدیک به گسترده تر تصویب شود.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de